Дитячий табір «Спортивно-військовий»

Перевести на: Російська

Тур для громадян віком від 14 років

Час проведення:21червня-01липня, 31липня-10серпня, 20-30серпня 2019 року.
Вартість туру:
 4000 грн.

ЗНИЖКИ

Всі, хто хоча-б раз був у наших таборах, отримують знижку на наступний тур в р-рі 5%. Якщо діти були в РОСТРІ вже два рази –7%. В разі, коли кількість перебування  досягає 10 разів і більше, знижка становить 10%. В разі купівлі туру індивідуальним клієнтом не пізніше 31 березня 2019 року,  знижка становить 15%, В разі купівлі туру індивідуальним клієнтом не пізніше 30 квітня 2019 року,  знижка становить 300 грнІнші бонуси не враховуються. 

Для груп, з кількістю учасників 7 осіб і більше –знижка становить 7%. Коли група закуповує  весь тур –14%. В разі бронювання групового туру(15-20 осіб) не пізніше 31 березня 2019 року, знижка становить 18%. В інші терміни, але не пізніше ніж за 60 діб до початку туру, знижка становить 14%. Інші бонуси не враховуються.

У вартість входить: проживання (турбаза «Срібна Косиця»), 3-разове харчування + перекуси у походах, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна), страховка, послуги інструктора, групове спорядження. У вартість не входить: харчування у поїзді та у Івано-Франківську.

Вартість проїзду (додатково): 900 грн. – поїзд (плацкарт) + авто.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

Цей тур є своєрідним відгуком на запити, спричинені подіями 2014 року в Україні. Тоді до нас почали звертатись батьки та молодь з проханням проводити на наших таборах певну військову та медичну підготовку, бо війна однаково стосується усіх, незалежно від віку.  Спираючись на досвід проведення таких вишколів на Київщині, ми підготували програму, в якій охопили головні аспекти тактичної підготовки молодого бійця. Все таборування максимально наближене до реальних польових умов: дисципліна, фізична та технічна підготовки, маршові рейди з виконанням певних військових завдань… Звичайно, все в міру, зважаючи на вік учасників!…

Короткий опис туру

0-й день
Збір на вокзалі, знайомство з інструкторами та посадка у поїзд Київ – Івано-Франківськ.

1 день
У Івано-Франківську – пересадка в мікроавтобус і під’їзд до місця розташування бази «Срібна Косиця»(с. Бистрець Верховинського р-ну). Розселення по кімтах, знайомство з сусідами та з командирами, ознайомлення з правилами безпеки.

Кожен день починається з зарядки та умивання. Чергові, під наглядом інструкторів, готують їжу та накривають на стіл. Протягом перших двох днів діти отримують мінімальні теоретичні знання, необхідні для перебування у природі. Теорія чергується з практичними заняттями, а також перевіркою фізичної підготованості. Програма побудована таким чином, щоб при максимальній зайнятості не було одноманітності та нудьги.

2 день
Спортивна зарядка. 6-годинні заняття з медичної підготовки. Після занять кожен демонструє набуті знання.

3-4 день
Учасники розділяються на два загони зі своїм командиром. Кожен загін отримує окреме завдання, яке повинен виконати враховуючи легенду у пакеті. Завдання розраховане на два дні. Мета – прийти першими, подолавши всі перешкоди. За результатами виконання завдань інструктор визначає переможців.

5 день
Повернення на базу, заняття в тирі з пневматичною зброєю, відпочинок.

6 день
Заняття та змагання з подолання скельної стінки. У другій половині дня – техніка маскування. На погоду не зважаємо. В разі дощу всі забезпечені плащами.

7-8 день
Загони виконують нове завдання: триденний марш по “ворожому” тилу, влаштування засідки, повернення на базу. Діють усі служби: розвідки, стрілецька, саперна, медична… Під час походу все робиться з дотриманням тиші та правил конспірації.

9 день
Повернення на базу, відпочинок.

10 день
День присвячений підведенню підсумків. Всі учасники нагороджуються дипломами, а переможці отримують цінні подарунки. Це день підготовки до від’їзду. Увечері – прощальна ватра.

11 день
Мікроавтобус забирає нас близько 9.00 і через 3 години ми виходимо у Івано-Франківську. Тут групу ще чекають екскурсії та відвідання музею Визвольної боротьби, а також – місцевих кав’ярень. Увечері група сідає в поїзд, яким наступного ранку прибуває до Києва.

Особливі вимоги
До цього туру допускаються діти віком від 15 років, що мають досвід туристичних таборів або походів з батьками, з довідкою від терапевта про те, що вони практично здорові, дозволом батьків, а також при наявності особистого спорядження.

Додаткова інформація
У програмі вишколу можливі зміни та корективи, які вносяться в зв’язку з прокладанням нових маршрутів, забезпеченням нових можливостей чи зміною кліматичних умов. Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, під час якої надаються актуальні консультації та допомога в підборі індивідуального спорядження.

Заказать тур
Рекомендуемые тури