Різдво в Карпатах 2019

Дата03-09. 01. 2019
Тип: сімейний тур.

Різдво в Карпатах. Колядки, щедрівки, танці, співи, гучні застілля (без алкоголю!) – це все є в Рострі на Різдво. Буде багато розваг, ігор, змагань, прогулянок, купань, заворожуючих туристичних історій від пана Анатолія та безліч вечірніх посиденьок під гітару!

Захопіть із собою український національний одяг – буде у нагоді! 🙂 

Вартість: 3500 грн. Додатково проїзд (поїзд (плацкарт)+ авто): 900 грн.
Вік: Від 8 років.

Для туристичних агенств та постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

 

У вартість входить: проживання, харчування (3-разове гаряче + перекуси у мандрівках), вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядження.

У вартість не входить: харчування у м. Івано-Франківську. Вартість сауни (100,00 грн).

P. S. Безпеку учасників гарантуємо!

 

Програма туру “Різдво в Карпатах 2019”

День 0

Зустріч на центральному зал. вокзалі м. Києва, від’їзд до м. Івано-Франківська. 

День 1

Приїзд до с. Бистрець, розміщення, знайомство з місцевістю, оглядова прогулянка  в гори, відпочинок. Вечір знайомств.

День 2

Прогулянка вкритими густим снігом горами, катання на надувних санчатах, вимокання до останньої нитки – бігом додому сушитись! 

День 3

Пішохідна екскурсія до п. Марії до с. Дземброня. Шокуюче крижані краєвиди зимових Карпат.Обід з гуцульськими стравами. Після обіду на вас чекає супер-мега майстер-клас з майстрування Іґлу (крижаний будиночок зі снігу). Взимку намети не завжди бувають надійні, тому іноді доводиться все робити власними руками! 🙂

День 4

Готуємося до Різдва. Приготування святкової вечері, прикрашання Різдвяної ялинки. Саме сьогодні Вам і знадобиться національний одяг. Це, звісно, не обов’язково, але з гарною вишиванкою ви будете у тренді з місцевими гуцулами та насправді відчуєте смак Карпатського колориту на собі! 

Також сьогодні влаштуємо чемпіонат із зимового футболу для хлопців і дівчат. Найкращі гравці та найкреативніші вболівальники отримають смачні призи! 

Ввечері гучне святкування, традиційна власноруч приготовлена вечеря, танці та співи з гуцулами, прийняття гостей-колядників-щедрівників! 

День 5

Зранку прогулянка по селу, відвідування прикрашеної в дусі Різдва місцевої церкви. Дорогою ми все ще зустрічатимемо місцеву малечу у яскравих гуцульських вишиванках, що ходить по хатах колядувати. Прогулянка в гори до будинку місцевого поляка Куби. Ввечері перегляд цікавого, красивого мультика “Різдвяна Історія”.

День 6

Ранкова прогулянка вздовж р. Руське. Опісля, креативний конкурс “ЛІПКА СНІГОМ НА ДЕРЕВА”, тут ми усі, разом з інструкторами вмикаємо фантазію і придумуємо найкурйозніші моськи, тварин, чупакабр та інше в цьому дусі. Ввечері прогулянка-квест до місцевого “забороненого” будинку – Хто виживе?! – той повернеться до батьків здоровий і неушкоджений! 😉

День 7

Прощальна прогулянка на льодовито-свіжому повітрі зимових Карпатських гір. Вечір спогадів. Згадуємо смішні моменти Різдва в Карпатах, ділимося враженнями.

День 8

Різдво, а тим паче, Різдво в Карпатах не триває вічно. Тому доводиться прощатись із нашим затишним та чарівним місцем. Від’їзд з бази “Срібна Косиця” вранці. День в Івано-Франківську. Приїзд до Києва вранці наступного дня.

Обов’язково мати з собою:

  • Довідки про здоров’я від терапевта;
  • Дозвіл від батьків (для дітей молодше 16 років);
  • Спорядження, рекомендоване нами.

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

Заявки на тур надсилати на email: shel@rostra.com.ua, або за тел.  0671062420.

Заказать тур
Рекомендуемые тури