Новий рік та Різдво у Карпатах

Перевести на: Російська

Новий рік та Різдво у Карпатах

Наш зимовий відпочинок — це можливість відчути зиму такою, якою вона була для людей без посередництва техніки. Старше покоління уже призабуло, а діти, можливо, ніколи і не знали справжній смак зимових розваг. Це дотик вітру до розпашілих щік, коли летиш на санчатах з гірки; дотик джерельної води, такої холодної, що в першу мить вона здається гарячою; дотик морозного повітря — і хатнього тепла, однаково приємних у взаємному поєднанні. Смак зими — це смак Різдва: смак власноруч приготованих святкових страв, смак узвару і куті, і карпатського чебрецевого чаю. Зима зблизька не схожа на зиму з рекламних листівок. Тільки віч-на-віч із засніженими горами людина може усвідомити усю її красу — і усю для себе небезпеку. Можливо, саме цього відчуття не вистачає нам у безпечних святкових містах і старанно обладнаних гірських курортах?..

Новий рік
Термін проведення: 27 грудня – 2 січня (7 активних днів)
Вартість: 2500 грн. (для дітей 8-14 років – 2800 грн.)

Різдво
Термін проведення: 3-9 січня (7 активних днів)
Вартість: 2800 грн. (для дітей 8- 14 років – 3200 грн.)

Новий рік + Різдво
Час проведення: 27 грудня – 9 січня (15 активних днів)
Вартість туру: 4600 грн.(для дітей 8-14 років – 5000 грн.)

До вартості входить: проживання (турбаза “Срібна Косиця”); 3-разове харчування, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядження, лижі, санчата. До вартості не входить: власне спорядження (лижні черевики, спальник); харчування у м. Івано-Франківську; святкова вечеря;сауна.
Для постійних клієнтів діють знижки на вартість туру  10%(крім об’єднаного) , для груп (від 7 ос.) 10%!

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

Вартість проїзду (додатково): 700 грн. – поїзд (плацкарт), авто.

Новий рік і Різдво – це свята, коли діти поринають в казку, а дорослі – у дитинство… Одним з головних чинників святкового настрою є казковий антураж, місце проведення свята. Серед сивих Карпатських гір, у гуцульському селі з віковими традиціями та гордим і працьовитим народом вас чекає програма, що поєднує активний відпочинок зі спокійним спогляданням природних див, цікавих етнічних екскурсій та простих, але на диво смачних пісних застіль. Це добрі свята зазвичай проводять з близькими та друзями, а також з дітьми.  Запрошуємо на декілька днів опинитись у казковому світі зимових гір, відчути їхню енергетику та красу, вдихнути на повні груди цілюще повітря Чорногори

Короткий опис туру

Подорож починається на київському вокзалі, звідки група разом з інструктором відбуває потягом до м. Івано-Франківськ, а далі бусиком – у село Бистрець, Верховинського р-ну. Навколо Бистреця розгортаються головні події нашого заходу. Ми встигнемо побувати на хребтах Косарище та Костриця, з яких відкривається прекрасна панорама Чорногорського хребта. Під час нічної подорожі «до зірок» станемо на 1350 метрів ближче до неба… Вам вдасться отримати від професіоналів майстер-клас з народних танців, покуштувати страви місцевої кухні, почути чарівні звуки дримби та сопілки… Охочі зможуть придбати для дому справжню гуцульську бринзу чи сухі білі гриби… Екскурсії до музеїв Верховини (народних інструментів та краєзнавчого) зроблять поїздку більш насиченою новими враженнями. Катання на бігових лижах, спуски на надувних санчатах, різноманітні ігри та змагання сприятимуть фізичному гартуванню… Під час Різдвяних свят туристів знайомлять з традиціями нашого народу: святковою різдвяною вечерею, колядою, та давніми як світ народними піснями і танцями. Останній день присвячений екскурсіям по святковому Івано-Франківську. Відвідування ресторанчика «Десятка» (вартість 60-100 грн.) завершить маленьку зимову подорож у країну гір, снігу та дитинства.

Кількість учасників обмежена: 15-20 осіб.
Всі заходи проходять під керівництвом кваліфікованих інструкторів та гідів.

Новинка :  затишна сауна з каміном!

Заказать тур
Рекомендуемые тури