Новий Рік 2019

Перевести на: Російська

Дата: 26-02. 01. 2019

Тип: сімейний тур.

З кожним Новим Роком до нас приходять нові пригоди! З кожним роком у нас з’являються шалені!? 🙂 ідеї! Новий Рік – це зміни! А Новий Рік у Рострі – це найтепліше сімейне свято в Україні! Цього року ми приготували дещо оригінальне! 

Вартість: 3500 грн. Додатково проїзд: 900 грн.

Для туристичних агенств та постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

 

Вік: Від 8 років.

Для туристичних агенств та постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

Вартість: 3500 грн. У вартість входить: проживання, харчування (3-разове гаряче + перекуси у мандрівках), вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядження. У вартість не входить: харчування у м. Івано-Франківську. Вартість проїзду та трансферу у мікроавтобусі, додатково: 900 грн.Окремо сплачується вартість сауни (100,00 грн).

P. S. Безпеку учасників гарантуємо!

Програма на Новий Рік

День 0

Зустріч на центральному зал. вокзалі м. Києва, від’їзд до м. Івано-Франківська.

День 1

Приїзд до с. Бистрець, розміщення, знайомство з місцевістю, оглядова прогулянка  в гори, відпочинок. Вечір знайомств. 

День 2

Прогулянка вкритими густим снігом горами, катання на надувних санчатах, вимокання до останньої нитки – бігом додому сушитись! У другій половині дня всі збираємося в дружньому колі та граємо в нові цікаві настільні ігри та кімнатні ігри.

День 3

Пішохідна екскурсія до п. Марії до с. Дземброня. Шокуюче крижані краєвиди новорічних Карпат.Обід з гуцульськими стравами. 

День 4

Денний виїзд до Верховини. Відвідини музеїв мольфарства, гуцульських виробів, музичних інструментів та страв. Мертвий час! Чемпіонат з зимового футболу. 

День 5

Ранкове загартовування під кригою р. Бистрець (за бажанням). Прогулянка на лижах до хребта Кострича. Сауна під зірковим небом. Ввечері налаштовуємось на святковий настрій – перегляд різдвяного кіно.

День 6

Переддень Нового Року. Приготування до свята, прикрашання Різдвяної ялинки. Ввечері прогулянка-квест до місцевого “забороненого” будинку. Святкова вечеря. 

День 7

Обмін саморобними арт-подарунками, що символізують тварину 2019 року у Карпатах. (Приготувати заздалегідь). Прощальна прогулянка на льодовито-свіжому повітрі зимових Карпатських гір. Вечір спогадів та незабутніх вражень.

День 8

Від’їзд з бази “Срібна Косиця” вранці. День в Івано-Франківську. Приїзд до Києва вранці наступного дня.

Обов’язково мати з собою:

  • Довідки про здоров’я від терапевта;
  • Спорядження, рекомендоване нами.

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

Заявки на тур надсилати на email: shel@rostra.com.ua, або за тел.  0671062420.

Заказать тур
Рекомендуемые тури