Тур Південними Карпатами. Замок Дракули

01-07 липня 2019  12 людей в групі

Вільно: 10 місць

190$ + проїзд за 7 днів

Складність: середня

Місць у групі: 12

Вік: 16 +

Нитка маршруту: Київ – Чернівці – Синая – Пелеш – хребет Бучеджь – каскадний водоспад – Урлаторе – Бучеджський Сфінкс – г. Карайман (Хрест Безіменним Героям І світової війни) – г. Ому – м. Бран – Замок Дракули – м. Бран (замок Дракули) – Національний парк Рятра Краюлюй – каньйон Зарнестілор – Ла Заплаз – Ришнов – Чернівці – Київ

Що входить у вартість

  • Супровід досвідченого гіда-інструктора
  • Харчуваня в поході
  • Страхування
  • Групове спорядження (мотузки, страхові системи, казани, пальники, намети)
 

Додатково

Трансфер Київ-Чернівці-Синая / Ришнов-Чернівці-Київ 400 грн + 120$

Відвідування замку Дракули 20$ 

 

Програма походу

День 1

Долаємо маршрут Київ-Чернівці-Синая-Пелеш. Приїхавши у м. Синая. Знайомство з курортним містечком Румунії, акліматизація та звикання до незвичного для нас клімату Румунії. Приїжджаємо в містечко Пелеш, ночуємо під замком Пелеш і милуємося його краєвидами зі сторони. 

Остаточні приготування до походу. Вирушаємо у важку, але приємну дорогу. Наші пригоди лише починаються, а приємні сюрпризи вже заховались за рогом та збираються надихати нас на чудовий активний відпочинок, а іноді лоскотати нерви.

День 2

Вирушаємо в дорогу. Сьогодні ми піднімаємось на хребет Бучеджь і потроху віддаляємось від цивілізації. Попереду на нас чекають бурхливі високогірні водоспади Урлаторе висотою до 15 м. Каскадні водоспади Урлаторе розташовані на висоті 1100 м, вони включають в себе головний – 15 м, та десятки менших, прилеглих “діток”. Тут зробимо невелечку зупинку для милування першими пейзажами Румунських Карпат. За бажанням можна буде освіжитись в річці Урлаторе. 

Далі прямуємо до відомого Бучеджського Сфінкса – скелі, що приваюблює багатьох своїми незвичними формами. Бучеджський Сфінкс разом зі скелями Бабеле вважаються одним з Семи Природніх Чудес Румунії!

Подолавши хоч і неважкий, але довгий шлях ми ми спускаємось і підніжжя скелі і стаємо на ночівлю. Наступний день вже чекає нас за рогом ночі, а тому – з радістю, що нарешті відпочинем,  розходимось по наметах і поринаємо у високогірні сни.

День 3

Продовжуємо рухатись по хребту Бучеджь – на північ – до г. Карайман (2291 м). Тут поставлений великих розмірів монумент до Першої світової війни – “Хрест Безіменним Героям”. Чудова нагода для невеличкого екскурсу в в минуле нашого та сусідніх народів. З висоти цієї вершини можна побачити історію як на долоні – це захоплююче, та цікаво стає навіть тим, хто без особливого ентузіазму ставиться до фактів і подій. 

Але надовго ми не затримуємось, бо сьогодні на нас чекає одна з родзинок походу – гора Ому. Її висота 2505 м і вона є найвищою точкою хребту Бучеджь. За висотою вона всього на 39 м нижче за найвищу точку Румунії, а також найвищу точку Карпатських гір – г. Молдовяну (2544 м). 

Цей день не насичений багатогодинною ходьбою, натомість ми отримаємо в нагороду яскраві емоції, наповнимо легені джерельно-чистим високогірним киснем та, можливо, зможемо побачити українські Карпати. 

День 4

Наближаємось до замку Дракули. Сьогодні ми подолаємо 13 км туристичного маршруту і прийдемо до м. Бран, де власне і знаходиться славнозвісний (чи сумнозвісний.. ?) замок Дракули – головний бренд Трансільванії та пам’ятка, оповита найзагадковішими таємницями! 

Це місце здобуло свою славу завдяки роману Брема Стокера “Дракула” (1897). Книжка про вампірів, не просто фантастика. Існує багато дискусій та загадок – зокрема дехто подейкує, що граф Дракула – справжня людина, а не герой книги… 

Словом, радимо перед поїздкою прочитати роман, щоб вночі, у дружньому колі ватри розповідати одне одному “Містичні історії” – він захоплюючий і легко читається. (В українських книгарнях вони є у декількох виданнях) та подивитись однойменний фільм. 

Прогулянка по місту. Гуляємо купуємо сувеніри, фотографуємось із сувенірами,  при бажанні вечеряємо у місцевому ресторані. А ввечері вже традиційно ми зупиняємось на ночівлю у долині, з прекрасним видом на замок. 

День 5

Зранку ми відвідаємо замок (вхід 20$). Хоч історія про Влада Дракулу – це всього лише легенда, однак ця легенда жива і неї пронизані кам’яні стіни замку. Сподіваємось, нам з вами вдасться перейняти ту моторошну атмосферу…

По обіді продовжуємо нашу активну прогулянку в напрямку до Національного парку Пятра Краулюй (вхід 5 лей або 35 грн). Наша кінцева зупинка на сьогодні – каньйон Зарнестілор. Тут ми відчуємо себе героями фільму Стівена Спілберга “Парк Юрксього Періоду”, хоча б і віддалено! Каньйон Зарнестілор – це вузька щелина шириною до 10 м поміж двома скелями.

День 6

Кінцевою точкою нашого маршруту стануть дивакуваті та захоплюючі дух скелі Ла Заплаз. Повернення до людського шуму – спускаємось до головного входу в Національний Парк Пятра Краулюй, звідки нас забере наш автобус. 

Зупинка на обід в м. Ришнов. Повертаємось додому. 

День 7

Шлях додому. Їдемо до Чернівців бусом, звідти пересаджуємось на потяг і прямуємо до Києва. 

Що з собою взяти?

Список необхідних речей та спорядження є у розділі “Варто знати. Спорядження”.

Обов’язково мати з собою:

  • Довідки про здоров’я від терапевта;
  • Дозвіл від батьків (для дітей молодше 16 років);
  • Спорядження, рекомендоване нами.

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

Заявки на тур надсилати на email: shel@rostra.com.ua, або за тел.  0677837358 та 0671062420.

 

Заказать тур
Рекомендуемые тури