Тур Південними Карпатами. Замок Дракули

Перевести на: English

Дикі, дикі… Карпати?

Ви, мабуть, знаєте про деякі таємниці Карпат? А як щодо румунських Карпат? Якщо ви знаєте про Замок Дракули, тоді вам сподобається наш тур. Заворожуючі долини, вкриті пухким листям дерев, високі горі (вищі за українські), стрімкі скелі, швидкі та крижані річки… Пейзажі тут, у дикій Трансільванії, ідеальні для любителів знімати, а гори – справжня радість для туристів.

01-07 липня 2019  12 людей в групі

Вільно: 10 місць

190$ + проїзд за 7 днів

Складність: середня

Місць у групі: 12

Вік: 16 +

Нитка маршруту: Київ – Чернівці – Синая – Пелеш – хребет Бучеджь – каскадний водоспад Урлаторе – Бучеджський Сфінкс – г. Карайман – Хрест Безіменним Героям І світової війни – г. Ому – м. Бран – Замок Дракули – Національний парк Рятра Краюлюй – каньйон Зернешті – Ла Заплаз – Ришнов – Чернівці – Київ

Що входить у вартість

  • Супровід досвідченого гіда-інструктора
  • Харчуваня в поході
  • Страхування
  • Групове спорядження (мотузки, страхові системи, казани, пальники, намети)
 

Додатково

Трансфер Київ-Чернівці-Синая / Ришнов-Чернівці-Київ 400 грн + 120$

Відвідування замку Дракули 20$ 

 

Програма походу

День 1

Долаємо маршрут Київ-Чернівці-Синая-Пелеш. Приїхавши у м. Синая. Знайомство з курортним містечком Румунії, акліматизація та звикання до незвичного для нас клімату Румунії. Приїжджаємо в містечко Пелеш, ночуємо під замком Пелеш і милуємося його краєвидами зі сторони. 

Остаточні приготування до походу. Вирушаємо у важку, але приємну дорогу. Наші пригоди лише починаються, а приємні сюрпризи вже заховались за рогом та збираються надихати нас на чудовий активний відпочинок, а іноді лоскотати нерви.

День 2

Вирушаємо в дорогу. Сьогодні ми піднімаємось на хребет Бучеджь і потроху віддаляємось від цивілізації. Попереду на нас чекають бурхливі високогірні водоспади Урлаторе висотою до 15 м. Каскадні водоспади Урлаторе розташовані на висоті 1100 м, вони включають в себе головний – 15 м, та десятки менших, прилеглих “діток”. Тут зробимо невелечку зупинку для милування першими пейзажами Румунських Карпат. За бажанням можна буде освіжитись в річці Урлаторе. 

Далі прямуємо до відомого Бучеджського Сфінкса – скелі, що приваюблює багатьох своїми незвичними формами. Бучеджський Сфінкс разом зі скелями Бабеле вважаються одним з Семи Природніх Чудес Румунії!

Подолавши хоч і неважкий, але довгий шлях ми ми спускаємось і підніжжя скелі і стаємо на ночівлю. Наступний день вже чекає нас за рогом ночі, а тому – з радістю, що нарешті відпочинем,  розходимось по наметах і поринаємо у високогірні сни.

День 3

Продовжуємо рухатись по хребту Бучеджь – на північ – до г. Карайман (2291 м). Тут поставлений великих розмірів монумент до Першої світової війни – “Хрест Безіменним Героям”. Чудова нагода для невеличкого екскурсу в в минуле нашого та сусідніх народів. З висоти цієї вершини можна побачити історію як на долоні – це захоплююче, та цікаво стає навіть тим, хто без особливого ентузіазму ставиться до фактів і подій. 

Але надовго ми не затримуємось, бо сьогодні на нас чекає одна з родзинок походу – гора Ому. Її висота 2505 м і вона є найвищою точкою хребту Бучеджь. За висотою вона всього на 39 м нижче за найвищу точку Румунії, а також найвищу точку Карпатських гір – г. Молдовяну (2544 м). 

Цей день не насичений багатогодинною ходьбою, натомість ми отримаємо в нагороду яскраві емоції, наповнимо легені джерельно-чистим високогірним киснем та, можливо, зможемо побачити українські Карпати. 

День 4

Наближаємось до замку Дракули. Сьогодні ми подолаємо 13 км туристичного маршруту і прийдемо до м. Бран, де власне і знаходиться славнозвісний (чи сумнозвісний.. ?) замок Дракули – головний бренд Трансільванії та пам’ятка, оповита найзагадковішими таємницями! 

Це місце здобуло свою славу завдяки роману Брема Стокера “Дракула” (1897). Книжка про вампірів, не просто фантастика. Існує багато дискусій та загадок – зокрема дехто подейкує, що граф Дракула – справжня людина, а не герой книги… 

Словом, радимо перед поїздкою прочитати роман, щоб вночі, у дружньому колі ватри розповідати одне одному “Містичні історії” – він захоплюючий і легко читається. (В українських книгарнях вони є у декількох виданнях) та подивитись однойменний фільм. 

Прогулянка по місту. Гуляємо купуємо сувеніри, фотографуємось із сувенірами,  при бажанні вечеряємо у місцевому ресторані. А ввечері вже традиційно ми зупиняємось на ночівлю у долині, з прекрасним видом на замок. 

День 5

Зранку ми відвідаємо замок (вхід 20$). Хоч історія про Влада Дракулу – це всього лише легенда, однак ця легенда жива і неї пронизані кам’яні стіни замку. Сподіваємось, нам з вами вдасться перейняти ту моторошну атмосферу…

По обіді продовжуємо нашу активну прогулянку в напрямку до Національного парку Пятра Краулюй (вхід 5 лей або 35 грн). Наша кінцева зупинка на сьогодні – каньйон Зарнестілор. Тут ми відчуємо себе героями фільму Стівена Спілберга “Парк Юрксього Періоду”, хоча б і віддалено! Каньйон Зарнестілор – це вузька щелина шириною до 10 м поміж двома скелями.

День 6

Кінцевою точкою нашого маршруту стануть дивакуваті та захоплюючі дух скелі Ла Заплаз. Повернення до людського шуму – спускаємось до головного входу в Національний Парк Пятра Краулюй, звідки нас забере наш автобус. 

Зупинка на обід в м. Ришнов. Повертаємось додому. 

День 7

Шлях додому. Їдемо до Чернівців бусом, звідти пересаджуємось на потяг і прямуємо до Києва. 

Що з собою взяти?

Список необхідних речей та спорядження є у розділі “Варто знати. Спорядження”.

Обов’язково мати з собою:

  • Довідки про здоров’я від терапевта;
  • Дозвіл від батьків (для дітей молодше 16 років);
  • Спорядження, рекомендоване нами.

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

Заявки на тур надсилати на email: shel@rostra.com.ua, або за тел.  0677837358 та 0671062420.

 

Заказать тур
Рекомендуемые тури