Осенние каникулы. Сокровища осени.

Дата: 27-03. 11. 2018

Тип: сімейний тур.

Вік: Від 8 років.

Запрошуємо на осінні канікули замучених шкільними буднями школярів насолодитись справжнім, бурхливим, насиченим розваг та пригод життям. Основні заходи: ранковий біг, походи в гори, активні квести та змагання, «Музей Гуцульщини», стрільба з луку, інтелектуальні, змагання з шахів, шашок, креативні змагання, спортивне орієнтування, що входить у п

рограму квестів та б. ін.  

Вартість: 2800 грн. Додатково проїзд: 800 грн.

Для туристичних агенств та постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

У вартість входить: проживання, харчування (3-разове гаряче + перекуси у мандрівках), вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядження. У вартість не входить: харчування у м. Івано-Франківську. Вартість проїзду та трансферу у мікроавтобусі, додатково: 800 грн. Окремо сплачується вартість сауни (100,00 грн).

P. S. Безпеку учасників гарантуємо!

 

На зміні «Осінні канікули. Скарби осені» Ви потрапите у дружнє коло допитливих однолітків та турботливих інструкторів на базі «Срібна Косиця».

Доведеться, однак, трохи напружитись — з рюкзаком на гірській стежці осінніх Карпат. Натомість отримати безмежне задоволення від запланованих та не дуже 🙂 пригод у нашій потаємній Гірській Країні.

Отримайте незабутні враження від осінніх канікул! Пізнавайте таємниці золотих осінніх Карпат разом з нами!

Програма туру «Осінні Канікули. Скарби осені»

День 0

Зустріч з інструкторами на зал. вокзалі м. Києва, посадка на потяг до Ів.-Франківська. Осінні канікули нарешті починаються! 🙂

День 1

Приїзд до Івано-Франківська, дорога до с. Бистрець у мікроавтобусі, розміщення, ознайомлювальний похід в гори; гра «Ввімкни фантазію» на лоні природи; змагання з ігор з м’ячем; стрільба з луку; вечір знайомств та талантів.

День 2

Пішохідна екскурсія до п. Марії до с. Дземброня, обід гуцульськими стравами; по обіді змагання «Богатирські ігри»; вечір присвячений акторській інтерпретації улюбленої книжки — переможець отримує приз. 

Дні 3-5

Похід в гори до покинутої кошари; приготування обіду на ватрі, серед лісу; повернення на базу увечері; прийом гарячого душу; перегляд кіно-/ мультфільму. 

День 6

Квест «Розкриймо гірські таємниці!» серед схилів та бурхливих річок в околицях нашої бази. Друга половина дня присвячена змаганням з шахів, шашок, авторських малюнків та текстів; гурток «Мафія», вечірня казка, сон. 

День 7

Похід в гори, зустріч світанку на полонині; катання верхи на конях (за попередньою домовленістю), високогірна сауна, вечір нагород; завершуємо осінню зміну на локації «Ватра»: бард

івська пісня під гітару, душевні розмови; «Зазирни у ватру» загадуємо бажання, яке обов’язково збудеться завдяки силі нашого загартованого духу.

День 8

Відвідини «Гуцульського музею» у столиці гуцульського краю Верховині, гра на гуслях, трембіті та на інших народних інструментах; від’їзд до м. Івано-Франківска, екскурсія по місту, традиційно обід у ресторані «Десятка», потяг до Києва.

Обов’язково мати з собою:

  • Довідки про здоров’я від терапевта;
  • Дозвіл від батьків (для дітей молодше 16 років);
  • Спорядження, рекомендоване нами.

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

Заявки на тур надсилати на email: shel@rostra.com.ua, або за тел.  0671062420.

Заказать тур
Рекомендуемые тури