Шість найвищих вершин України.

Тур розрахований більше для дорослих любителів екстремальних мандрівок. Проходить по Чорногорському хребту з підйомом на всі двотисячники Українських Карпат, в тому числі найвищу вершину, гору Говерлу. Ця мандрівка залишає по собі незабутні враження і бажання ще і ще повертатись у гори.

Час проведення туру: 03-11 травня 2018 року (9 активних днів)

Вартість туру: 2100 грн.

ЗНИЖКИ

Всі, хто хоча-б раз був у наших таборах, отримують знижку на наступний тур в р-рі 5%. Якщо діти були в РОСТРІ вже два рази –7%. В разі, коли кількість перебування  досягає 10 разів і більше, знижка становить 10%. В разі бронювання туру індивідуальним клієнтом більш-ніж за 60 діб до початку туру, але не пізніше 30 квітня 2018 року,    знижка становить 14%.  Інші бонуси не враховуються.

Для груп, з кількістю учасників 7осіб і більше –знижка становить 7%. Коли група закуповує  весь тур –14%. В разі бронювання групового туру більш ніж за 60 днів, знижка становить 18%.  Інші бонуси не враховуються.

У вартість входить: проживання (турбаза «Срібна Косиця»), 3-разове харчування + перекуси у мандрівках, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядження. У вартість не входить: харчування у поїзді та у Івано-Франківську.

Вартість проїзду (додатково): 900 грн. – поїзд (плацкарт) + авто.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

 

Вартість сауни, за бажанням: 50 грн.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

Активний відпочинок на природі, в горах гарантує всім яскраві та незабутні враження. Ви зможете познайомитись з новими друзями, побачити цікаві місця, набратися сил для того, щоб гарно працювати, чи добре закінчити навчальний рік. В програмі туру: спуск до печер, екскурсії до музею Параджанова, та музею Мольфарів, подорож до Писаного Каменю, катання на надувних санчатах, пішоходні екскурсії в гори.

Безпеку гарантуємо! 

Програма туру:

0-й день

Зустріч з інструкторами на зал. вокзалі м. Києва, посадка на потяг до Івано-Франківська.

1-й день

Приїзд до Ів.-Франківська, посадка у мікроавтобус, прибуття до с. Бистрець, розміщення, знайомство з місцевістю, тестове сходження на хребет Кошарище. Підготовка до походу.

2-й день

Вихід на маршрут. Ночівля на пол.Чуфрова.

3-й день

Вихід на Чорногорський хребет. Радіальне сходження на г. Піп Іван(2028). Табір на оз. Бребенєска. Радіальне сходження на г.Гутин Томнатик(2016)

4-й 

Чорногорський хребет. Сходження на г.Ребра(2001). Оз.Несамовите, г.Говерла(2061). Ночівля на перевалі.

5-й день

Сходження на г.Петрос(2020). Ночівля на пол.Шеса.

6-й день

Спуск до пгт.Ясені, автобус до с.Бистрець. Повернення на базу.

7-й день

День, присвячений відпочинку. Сауна.

8-й день

Екскурсія до Верховини. Музеї Параджанова та Карпатських Мольфарів. Приготування до від’їзду.

9-й день

Від’їзд до м. Івано-Франківска, екскурсія по місту, відвідання місцевих кав’ярень, поїзд до Києва.

Учасники повинні мати довідки про здоров’я від терапевта, а також спорядження, рекомендоване нами. Залежно від складу учасників та погоди можливі внесення коректив у подану програму.

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

 

Наші новинки: сауна.

Заказать тур
Рекомендуемые тури