Турбаза “Срібна косиця”

Перевести на: Російська, English

Туристична база «Срібна Косиця»

У віддаленому куточку Верховинських Карпат, в заповідній ущелині р. Бистрець, серед буйної зелені смерекових схилів і незвичайного рельєфу гірських хребтів, розташоване с. Бистрець, що простяглося поодинокими гуцульськими хатинками на десяток кілометрів вглиб Карпатського заповідника.

Біля підніжжя затишного невеликого хребта Косарище, поряд з двома ставочками, що постійно поповнюються з кількох джерел кришталево чистою водою, знаходиться наша база, котра є стартовим майданчиком для багатоденних походів, першим цивілізованим пунктом після складних туристичних маршрутів, притулком дитячих навчальних груп, а також місцем відпочинку спраглих до природи романтиків.

Дорога від траси Ворохта – Верховина, від с. Ільці повертає праворуч до с. Красник, біжить уздовж р.Чорний Черемош, стає вужчою та більш схожою на кінний шлях. За два кілометри від останніх хатин с. Красник, з правого боку у р.Чорний Черемош впадає р. Бистрець. Звідси до бази ще 4 км. грунтовою дорогою. Головні орієнтири – двоповерхова школа, сільрада, магазин і капличка. За капличкою ще 300 м. і місточок на лівий берег р. Бистрець, де у головний потік впадає п. Руський.

База розташована на висоті 800 м над рівнем моря. Село з однойменною назвою розтяглося вздовж річки на понад вісім кілометрів. Подекуди хати розташовані на відстані до одного кілометра одна від одної та  ще метрів на 200 вище ріки.

Як дістатись до бази

  1. З Київського автовокзалу комфортабельним автобусом до пмт Верховина. Далі місцевим автобусом до села Дземброня (відправлення в 17.00) з висадкою у с. Бистрець або, за 4 км. до бази, біля устя р. Бистрець.
  2. З зал. вокз. Івано-Франківська рейсовим автобусом до пмт Верховина, далі див. п.1.
  3. Оренда мікроавтобуса з Івано-Франківська.

Стосовно замовлень на індивідуальний чи колективний відпочинок телефонувати за т.+38 050-357-88-72 або +38 067-783-73-58.

Заказать тур
Рекомендуемые тури