Туроператор “Ростра”

Перевести на: Російська, English

«РОСТРА» – агенція неймовірних пригод

ТОВ «РОСТРА» як туроператор існує на ринку надання туристичних послуг з травня 2006 р., своїм же корінням сягає початку масового туристичного руху 70-х років – туристичних клубів «Романтик», «Геліос», «Подорожник», традиції яких формувались на засадах здорового способу життя, бережливого ставлення до природи, поваги до своєї історії та культури.

Сфера нашої діяльності – активний і екстремальний туризм, а також спортивний, або, як його ще колись називали, – самодіяльний туризм («самодіяльний» означає «незалежний від державного фінансування»). Ми пропонуємо різноманітні активні тури для дітей та дорослих.

  • Наша команда
  • Особливі умови безпеки
  • Наші пропозиціі для турагенцій

Нашою метою є пропагування та впровадження у життя давніх традицій туристичного братства, які можна пояснити формулою:

здорове життя + міцна сім’я = щасливе майбутнє

Важливою ланкою у цій справі є наш підхід до виховання дітей, який суттєво відрізняється від виховання, нав’язуваного багатьма програмами телебачення та рекламними білбордами.

Нашим інструментом виховання є – походи, екскурсії, наметові табори та клуби, в яких дорослі та діти не лише спілкуються і відпочивають від електронних стресів та гуркоту машин, а й набувають елементарних навичок виживання в екстремальних умовах.

Наша робота ґрунтується на індивідуальному підході до потреб кожної людини.  З урахуванням побажань замовника ми  пропонуємо тури будь-якої складності та насиченості.

Заказать тур
Рекомендуемые тури