Осінні канікули: Екскурсійно-активний тур

Перевести на: Російська

Мета цього туру – за досить короткий термін побачити і відчути увесь різноманітний колорит нашої рідної землі,  водночас відпочивши та зміцнівши фізично. Замки західного регіону, цікаві природні пам’ятки, зустрічі з народними майстрами Прикарпаття, знайомство з національною кухнею гуцулів — ось короткий перелік того, що входить в програму цього вельми насиченого туру.

Учасники зможуть цілком відволіктися від монотонних занять та наберуться нових сил для подальших досягнень у навчанні!

Безпеку гарантуємо!

 

Термін проведення: 01-08.10, 28.10-5.11  та 17-23.11.2017 року (8 активних днів)
Вартість туру: 3900 грн.

У вартість входить: проїзд Київ—с.Бистрець, екскурсійний трансфер проживання (туристичний притулок у с.Млинки, турбаза «Срібна Косиця»), приватний сектор у с.Зелене, харчування (3-х разове), екскурсії, страховка, прокат групового спорядження, прокат спелеокомбінезонів, послуги гіда-інструктора.
У вартість не входить: харчування під час переїзду до місця ночівлі, а також у ресторані  ”Десятка” на зворотньому шляху; сауна на турбазі ( для охочих, 50 грн.)

Кількість учасників обмежена місцями у бусику (8 осіб). До туру запрошуються як діти, так і їхні батьки.

Для постійних клієнтів, що побували у нас 1-2 рази, знижка 5%, від 3 до 9 разів — 7%, 10 і більше разів — 10%. 

Програма туру

1-й день

Виїзд від ст. М. Житомирська о 8.00, відвідання Збаразької фортеці, прибуття до тур. притулку у с.Млинки. В поїздці — перекус домашніми наїдками. Ночівля в хостелі.

2-й день

Дослідження кристалічної печери Млинки. Спуск у печеру по маршруту для початківців. Перед спуском проводиться  інструктаж та видаються комбінезони і ліхтарики. Перекус і продовження подорожі до Кам’янець-Подільської фортеці, екскурсія. Далі рухаємось до Хотина, де також побуваємо на екскурсії у чудовому історично-архітектурному заповіднику Хотинська фортеця. Після чого група прибуває у с.Бистрець і розміщується на нашій базі “Срібна косиця”.

 

3-й день

Цей день присвячуємо прогулянці. Маршрут пролягає стежкою вгору по струмку Руський, потім підйом на невеликий хребтик, споглядання чудової панорами Чорногорського хребта і повернення на базу.

4-й день

Поїздка до с. Зелене, де група познайомиться з унікальною майстринею української вишивки п. Василиною Ярушевською та помилується її роботами у музеї. А ще нас чекає п’ятигодинна подорож до Угорських скель — унікальної природньої пам’ятки Верховинщини. Ночівля у приватній садибі.

5-й день

Повернення до Бистреця. Пішохідна подорож по хр-ту Косарище до с. Дземброня. Повернення на базу увечері. Гарячий душ, відпочинок.

6-й день

Подорож в урочище Гаджина. Сходження на г. Шпиці. Повернення на базу.

7-й день

Група від’їздить до Івано-Франківська, де обідає у “Десятці”, після чого їдемо до Львова. Ознайомлювальна екскурсія по центру міста. Ночівля у хостелі чи приватному секторі.

8-й день

Повернення до Києва.

Учасники повинні мати довідки про стан здоров’я від терапевта, дозвіл від батьків, а також спорядження, рекомендоване нами. Залежно від складу учасників та погоди можливі внесення коректив у подану програму. Всі електронні прилади (окрім фотоапаратів) вилучаються у дітей до закінчення туру!

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

Замовлення на цей тур приймаються за тел. 067-106-24-20 (Єлизавета).

Заказать тур
Рекомендуемые тури