Дитяча школа мандрівок

Дитяча школа мандрівок

Перевести на: Рос, Eng

Дитяча Школа Мандрівок

Табір для дітей та молоді віком від 14 років.

Час проведення: 11-21.07; 1-11.08.2021 року

Вартість табору: 4700 грн.(дійсна до 1 лютого 2021 року)

Детальніше 

Вартість проїзду (додатково): 1600 грн. – поїзд  + авто.

Записатися на тур, консультація: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій, або на email: shel@rostra.com.ua

Діє система знижок!
Ми започаткували нашу Школу Мандрівок, аби кожен охочий зміг отримати максимально можливі знання для участі і самостійного проведення туристичних  мандрівок.

В програму буде включено тему безпеки і виживання в екстремальних умовах.

Різноманітні спортивні змагання нададуть учасникам можливість випробувати себе, а 3-денний похід Карпатами закріпить впевненість в своїх силах.

Наш безаварійний досвід складних багатоденних походів в гірських та лісових районах:

 • Карпат,
 • Кавказу,
 • Саян,
 • Алтаю,
 • Тянь-Шаню,
 • Камчатки та ін. 

дає нам на те моральне право, а необхідні документи – також і юридичне.

У вартість входить: 

 1. проживання (турбаза «Срібна Косиця»),
 2. 3-разове харчування + перекуси у походах,
 3. вся програма (культурна, спортивна, пізнавальна,  екскурсійна),
 4. страховка,
 5. послуги інструктора,
 6. групове спорядження. 

У вартість не входить: харчування у поїзді та у Івано-Франківську.

Кожній людині бажано хоча б раз відчути себе частинкою нашої прекрасної планети, побувши з нею наодинці. А як же невідворотні зміни? До них потрібно готуватись заздалегідь! Особливо це стосується наших дітей – їх у майбутньому чекають важкі випробування!

Останні роки нашої роботи з дітьми 8-15 років показують, що вони почали суттєво поступатися минулим поколінням у фізичному розвитку і у бажанні взагалі прикладати якісь зусилля.

Звичайно, вони дещо випереджають своїх попередників в інформованості і в умінні користуватись різними ґаджетами. Але це далеко не достатньо для сучасного, збуреного руйнівними подіями і несподіваними катаклізмами, життя!

Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, під час якої надаються актуальні консультації та допомога в підборі особистого спорядження.


Опис туру

0-й день

Збір на вокзалі, знайомство з інструкторами та посадка у поїзд Київ – Івано-Франківськ.

1 день

У Івано-Франківську – пересадка в мікроавтобус і під’їзд до місця розташування бази «Срібна Косиця»(с. Бистрець Верховинського р-ну). Розселення по кімтах, знайомство з сусідами та з командирами, ознайомлення з правилами безпеки, тестовий вихід в гори.

Кожен день починається з зарядки та умивання. Чергові, під наглядом інструкторів, готують їжу та накривають на стіл. Протягом всіх днів перебування на базі учасники отримують теоретичні знання, необхідні для перебування в поході. Теорія чергується з практичними заняттями, а також перевіркою фізичної підготованості. Програма побудована таким чином, щоб при максимальній зайнятості не було одноманітності та нудьги.

2 день

Спортивна зарядка. 2-годинні заняття по темі: Туристичні можливості України, та Організації туристичного походу. Після занять кожен демонструє набуті знання. Піля обіду-подорож по хребту Косарище.

3 день

Спортивна зарядка. 2-годинні заняття по темі: Спорядження, та харчуання в поході. У другій половині дня – прогулянка в ущелину струмка Руський. Вечір відпочинку.

4 день

Спортивна зарядка. 2-годинні заняття по темі: Орієнтування; Розробка туристичних маршрутів. У другій половині дня – практичні заняття з організації табору, та змагання з встановлення наметів.

5 день

Спортивна зарядка. 2-годинні заняття по темі: Надання медичної допомоги; Безпека і виживання в екстремальних умовах. У другій половині дня –змагання по стрільбі з пневматичної гвинтівки. Підготовка до походу.

6-7 день

Учасники проходять дводенний маршрут: с.Бистрець -ур.Гаджина-г.Шпиці-оз.Бребенескул-г.Піп-Іван-Вухатий камінь-база “Срібна Косиця”.

8 день

Відпочинок, підведення підсумку походу. У другій половині дня – заняття та змагання з подолання скельної стінки.

9 день

Спортивна зарядка. 2-годинні заняття по темі: Виживання в екстремальних умовах. У другій половині дня -загальні опитування учасників .

10 день

День присвячений підведенню підсумків. Всі учасники нагороджуються дипломами, та довідками про закінчення школи, а переможці отримують цінні подарунки. Це день підготовки до від’їзду. Увечері – прощальна ватра.

11 день

Мікроавтобус забирає нас близько 9.00 і через 3 години ми виходимо у Івано-Франківську. Тут групу ще чекають екскурсії та відвідання музею Визвольної боротьби, а також – місцевих кав’ярень. Увечері група сідає в поїзд, яким наступного ранку прибуває до Києва.

Особливі вимоги

До цього туру допускаються молодь, та діти віком від 14 років, що мають відповідну довідку від терапевта про те, що вони практично здорові,  а також при наявності особистого спорядження.

Додаткова інформація

У програмі можливі зміни та корективи, які вносяться у зв’язку з прокладанням нових маршрутів, забезпеченням нових можливостей чи зміною кліматичних умов. Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, під час якої надаються актуальні консультації та допомога в підборі індивідуального спорядження.

Заказать тур
Рекомендуемые тури