Дитячий табір “Мандрівник”

Дитячий табір “Мандрівник”

Перевести на: Рос

Карпати. Дитячий табір “Мандрівник”

Тур для дітей віком від 12 років

Час проведення: 11-21.07; 31.07-10.08.2022 року
Вартість табору: 6500 грн.(До 15 квітня 2022 р. діє знижка на раннє бронювання. Вартість зі знижкою – 5900 грн. З іншими знижками не сумується!)

Діє система знижок!

У вартість входить: проживання (турбаза «Срібна Косиця»), 3-разове харчування + перекуси у походах, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна), страховка, послуги інструктора, групове спорядження. У вартість не входить: харчування у поїзді та у Івано-Франківську.

Вартість проїзду (додатково):1800 грн. – поїзд (плацкарт) + авто.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

Цей тур – своєрідний підсумок попередніх таборів та натуралістичних студій. Діти покажуть що вони вміють і чого навчились, та поборються за Великий приз, який буде вручено переможцям разом з Дипломом учасника гри. Ми не збираємось робити з ваших дітей «командос», але вольові якості постараємось поліпшити. Не обіцяємо також солодкого життя, але гарантуємо все в міру. Це один з наших принципів. Ми – поборники давніх традицій, коли чоловіки були лицарями, а жінки – справжніми паннами! Ми переконані, що на добрих традиціях гуртуються нації і міцніють держави. Вам вирішувати – чи потрібно це вашим дорогоцінним чадам…

УВАГА!

На цьому турі, для всіх бажаючих, планується проведення 4-х годинного навчання стосовно базових елементів виживання в екстремальних умовах, в тому числі в містах -в умовах бойових дій.

Короткий опис туру

0-й день
Збір на вокзалі, знайомство з інструкторами та посадка у поїзд Київ – Івано-Франківськ.

1 день
У Івано-Франківську – пересадка в мікроавтобус і під’їзд до місця базування (с. Бистрець Верховинського р-ну), де розташована база «Срібна Косиця», знайомство між собою, та з правилами безпеки. Кожен день починається з зарядки та умивання. Чергові, під наглядом інструкторів, готують їжу та накривають на стіл. В перші два дні діти отримують мінімум теоретичних знань, необхідних для перебування у природі. Теорія чергується з практичними заняттями, іграми та конкурсами. Програма побудована таким чином, щоб при максимальній зайнятості не було одноманітності та нудьги.

2 день
Спортивна зарядка. 6-годинний вихід у гори. Перед кожним виходом перевіряється власне спорядження.

3-4 день
Учасники розділяються на дві групи, кожною з яких керує свій інструктор. Одна з груп іде у триденний похід на г. Піп-Іван через г. Смотрич та Вухатий камінь, інша – на г. Говерлу через пол. Маришевську або Шпиці. Ночують у наметах, їжу готують на ватрі… Маршрути надзвичайно цікаві і групам надається право тактичного вибору. У наступний похід маршрути міняються. Мета – прийти першими.

5 день
Повернення на базу, відпочинок.

6 день
Заняття та змагання з подолання скельної стінки. Переможців чекає нагорода. Ввечері знову підготовка до наступного, триденного походу. Похід, як завжди, починається вранці, незважаючи на погодні умови. В разі дощу всі забезпечені плащами.

7-8 день
Групи міняються маршрутами.

9 день
Повернення на базу, відпочинок.

10 день
Десятий день присвячений підведенню підсумків, нагородженню цінними подарунками переможців конкурсів та загального лідерства. Це день підготовки до від’їзду. Ввечері – етнодискотека.

11 день
Мікроавтобус забирає нас близько 9.00 і через 3 години ми виходимо у Івано-Франківську. Тут групу ще чекають екскурсії та відвідання музею, а також – місцевих кав’ярень. Увечері група сідає в поїзд, яким наступного ранку прибуває до Києва.

Особливі вимоги
До цього туру допускаються діти віком від 14 років, що мають досвід туристичних таборів або походів з батьками, з довідкою від терапевта про те, що вони практично здорові, дозволом батьків, а також при наявності особистого спорядження.

Додаткова інформація
У програмі натуралістичних турів можливі зміни та корективи, які вносяться в зв’язку з прокладанням нових маршрутів, забезпеченням нових можливостей чи зміною кліматичних умов. Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, під час якої надаються актуальні консультації та допомога в підборі індивідуального спорядження. Новачки приймаються лише з досвідом туристичних походів!

Заказать тур
Рекомендуемые тури