Дитячий табір «Спортивно-військовий»

Дитячий табір «Спортивно-військовий»

Перевести на: Рос

Тур для дітей віком від 14 років

Час проведення: 21.06-01.07; 21-31.08; 20-30.08.2022 року 

Вартість табору: 6500 грн.(До 15 квітня 2022р. діє знижка на раннє бронювання. Вартість зі знижкою – 5900 грн. З іншими знижками не сумується!)

Діє система знижок!

Ми поєднуємо військово-патріотичне виховання з активним спортивним, намагаючись розвивати в сучасній молоді відчуття гідності до рідної держави, здоровий дух, рухливий спосіб життя. Ми навчаємо азам тактичної підготовки, першої медичної допомоги. 

У вартість входить: проживання (турбаза «Срібна Косиця»), 3-разове харчування + перекуси у походах, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна), страховка, послуги інструктора, групове спорядження. У вартість не входить: харчування у поїзді та у Івано-Франківську.

 

Вартість проїзду (додатково): 1800 грн. – поїзд (плацкарт) + авто.

 

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

 

Цей тур є своєрідним відгуком на запити, спричинені подіями 2014 року в Україні. Тоді до нас почали звертатись батьки та молодь з проханням проводити на наших таборах певну військову та медичну підготовку, бо війна однаково стосується усіх, незалежно від віку.  

 

Спираючись на досвід проведення таких вишколів на Київщині, ми підготували програму, в якій охопили головні аспекти тактичної підготовки молодого бійця. Все таборування максимально наближене до реальних польових умов: дисципліна, фізична та технічна підготовки, маршові рейди з виконанням певних військових завдань. Крім того, молодь випробовує себе в спортивному поході та різних спортивних іграх/ змаганнях. Звичайно, все в міру, зважаючи на вік учасників!

УВАГА!

На цьому турі для всіх бажаючих планується проведення 2-х годинного навчання стосовно базових елементів виживання в містах -в умовах бойових дій.

Короткий опис туру

0-й день

Збір на вокзалі, знайомство з інструкторами та посадка у поїзд Київ – Івано-Франківськ.

 

1 день

У Івано-Франківську – пересадка в мікроавтобус і під’їзд до місця розташування бази «Срібна Косиця»(с. Бистрець Верховинського р-ну). Розселення по кімтах, знайомство з сусідами та з командирами, ознайомлення з правилами безпеки.

Кожен день починається з зарядки та умивання. Чергові, під наглядом інструкторів, готують їжу та накривають на стіл. Протягом перших двох днів діти отримують мінімальні теоретичні знання, необхідні для перебування у природі. Теорія чергується з практичними заняттями, а також перевіркою фізичної підготованості. Програма побудована таким чином, щоб при максимальній зайнятості не було одноманітності та нудьги.

 

2 день

Спортивна зарядка. 6-годинні заняття з медичної підготовки. Після занять кожен демонструє набуті знання.

 

3-4 день

Учасники розділяються на два загони зі своїм командиром. Кожен загін отримує окреме завдання, яке повинен виконати враховуючи легенду у пакеті. Завдання розраховане на два дні. Мета – прийти першими, подолавши всі перешкоди. За результатами виконання завдань інструктор визначає переможців.

 

5 день

Повернення на базу, заняття в тирі з пневматичною зброєю, відпочинок.

 

6 день

Заняття та змагання з подолання скельної стінки. У другій половині дня – техніка маскування. На погоду не зважаємо. В разі дощу всі забезпечені плащами.

 

7-8 день

Загони виконують нове завдання: триденний марш по “ворожому” тилу, влаштування засідки, повернення на базу. Діють усі служби: розвідки, стрілецька, саперна, медична… Під час походу все робиться з дотриманням тиші та правил конспірації.

 

9 день

Повернення на базу, відпочинок.

 

10 день

День присвячений підведенню підсумків. Всі учасники нагороджуються дипломами, а переможці отримують цінні подарунки. Це день підготовки до від’їзду. Увечері – прощальна ватра.

 

11 день

Мікроавтобус забирає нас близько 9.00 і через 3 години ми виходимо у Івано-Франківську. Тут групу ще чекають екскурсії та відвідання музею Визвольної боротьби, а також – місцевих кав’ярень. Увечері група сідає в поїзд, яким наступного ранку прибуває до Києва.

Особливі вимоги

До цього туру допускаються діти віком від 15 років, що мають досвід туристичних таборів або походів з батьками, з довідкою від терапевта про те, що вони практично здорові, дозволом батьків, а також при наявності особистого спорядження.

Додаткова інформація

У програмі вишколу можливі зміни та корективи, які вносяться в зв’язку з прокладанням нових маршрутів, забезпеченням нових можливостей чи зміною кліматичних умов. Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, під час якої надаються актуальні консультації та допомога в підборі індивідуального спорядження.

Заказать тур
Рекомендуемые тури