Карпати. Осіння тиша

Карпати. Осіння тиша

Спортивно-оздоровчий похід першої категорії складності старими гуцульськими стежками Верховиншини та Косівщини, під час якого мандрівники отримують надзвичайне емоційне задоволення від безмежних карпатських панорам та унікальних пам’яток природи, а також познайомиться з гуцульським побутом.
Маршрут охоплює Верховинський та частину Косівського району Прикарпаття. Частково проходить по місцях колишнього базування УПА.

Термін проведення: 22-29. 10. 2019 року. 
Вартість: 3000 грн.
У вартість входить: проживання, харчування (3-разове гаряче + перекуси у мандрівках), вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядження.
У вартість не входить: харчування у м. Івано-Франківську.
Додатково оплачується вартість проїзду: 900 грн. – поїзд (плацкарт) + авто.

 

Короткий опис маршруту

Група збирається на Київському вокзалі, сідає на потяг до Івано-Франківська і вранці прибуває у столицю Прикарпаття. Далі на автобус до Верховини, звідки і починається маршрут.
Перший день:
Реєстрація у КРЗ (контрольно-рятувальний загін), останній розподіл спорядження, вихід на маршрут. За цей день необхідно подолати близько 10 км і підійти до нашого першого об’єкту –«Довбушевих комор». Перший день завжди трішки важкуватий, бо необхідно адаптуватись до нового режиму. Ночівля на схилі г. Синиці, біля райської полонинки зі старою, нажаль покинутою гуцульською садибою на висоті близько 900 м. Навколо- яскрава зелень та черешневі дерева…
Другий день:
Вихід на скельний рельєф. «Довбушеві комори» – нагромадження скель з виступами та таємничими нішами. Глибока, близько 30 метрів  розщілина, якою кажуть користувались опришки для своїх сховок… Проходимо с. Верхній Ясенів і піднімаємось стежкою вгору. Ночівля за 1 км. до Писаного каменя.
Третій день:
Сходження до Писаного каменя – пам’ятки доісторичного періоду. Прохід до Буковецького перевалу. Вихід на г. Ігрець (1311,8). Приємний краєвид з лісами та полонинами…
Ідемо по гарній стежці, що на горі Чорна Грунь (1387,5) подекуди перебігає великими уламками каміння… Іти не просто, але можливо. За г. Гордя (1478,7), де також часто зустрічаються великі нагромадження каменів, ночівля серед смерек та жеребу.
Четвертий день:
Стара дорога, що мала з’єднати за Австро-Угорщини Ворохту з Космачем… Іти легко. Кругом чудові лісові краєвиди. Ночівля біля Кривопільського перевалу.
П’ятий день:
Піднімаємось на хр.Кострича. У далеких лісових закутках зустрічаємо чудову діючу кошару… Сходження на г.Кострича (1585,9). Хребет Костриця. Від г. Костриця (1512) починаємо спускатись до с. Бистрець. До вечора доходимо до нашої бази, де чекає затишний дім з гарячою водою та стаціонарною кухнею!…
Шостий день:
Авто доставляє групу до Верховини, затим – до Івано-Франківська. Далі екскурсія по чудовому місту зі своїми давніми традиціями та старою архітектурою, відвідини місцевого ресторанчика (50-80 грн) і посадка на поїзд до Києва, який на наступний день вранці прибуває до столиці України.
Пішохідна частина маршруту має продовженість 135 км. Категорійність походу-1. Група іде автономно під керівництвом досвідчених інструкторів. За успішне проходження маршруту учасники отримують довідку відповідного зразка.

Особливі вимоги

Похід зможе здійснити кожен, хто є практично здоровим, не боїться певних труднощів перебування на природі, вміє працювати в колективі, і найголовніше – має бажання себе випробувати!
До походу допускаються дорослі та молодь віком від 16 років. Потенційним учасникам необхідно мати довідку від терапевта про те, що вони практично здорові, а також власне туристичне спорядження (список подається окремо).

Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, під час якої надаються актуальні консультації та допомога в підборі індивідуального спорядження.

Заказать тур




Рекомендуемые тури