Дитячий табір «Школа виживання»
Перевести на: Рос
Табір для дітей віком від 12-15 років, що мають досвід туристичних походів.
Час проведення: 11-21.06; 21.06-01.07; 11-21.07; 31.07-10.08.2024 року
Вартість табору: 8500 грн.(До 1 травня 2024р. діє знижка 5% на раннє бронювання, з передоплатою 50%. Вартість зі знижкою – 7400 грн. З клубними знижками сумується!)
До вартості входить: проживання (турбаза «Срібна Косиця»), 3-разове харчування + перекуси у походах, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна), страховка, послуги інструктора, групове спорядження. У вартість не входить: харчування у поїзді та у Івано-Франківську.
Вартість проїзду (додатково):2000 грн. – поїзд + авто.
Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій
Ми започаткували нашу Школу виживання, аби кожен охочий зміг отримати базові навички поведінки в незвичайних умовах, розвинути вольові якості та психологічну стійкість перед лицем небезпек, що є важливою умовою виживання. Великий досвід проведення спортивних походів, викладання в школі туризму, лекції з даної тематики в різних громадських організаціях, постійне самовдосконалення, безмежна любов до своєї землі дають нам право передати свої знання іншим!
Ми започаткували нашу Школу виживання, аби кожен охочий зміг отримати базові навички поведінки в незвичайних умовах, розвинути вольові якості та психологічну стійкість перед лицем небезпек, що є важливою умовою виживання. Великий досвід проведення спортивних походів, викладання в школі туризму, лекції з даної тематики в різних громадських організаціях, постійне самовдосконалення, безмежна любов до своєї землі дають нам право передати свої знання іншим!
Під тиском обставин людина, як найдосконаліша істота на планеті, протягом багатьох віків адаптувалась до всіх природно-кліматичних змін. Вона вміла витримувати як нестерпний холод, так і безжальну спеку. Ця цінна риса ще й досі збереглася у сільських жителів. Їхня працьовитість, повсякденне долання труднощів, безпосередній контакт з природою призвели до вироблення особливої стійкості проти стихійних лих. Селяни будували затишні оселі з природного матеріалу, що захищав від спеки і холоду, обробляли землю та навчилися отримувати небувалі врожаї хліба, з якого не тільки жили самі, а ще й годували півсвіту на додачу (на початку 20 сторіччя з Чернігівської губернії до Англії експортували…сіно для англійської кавалерії!!!). Людина жила в гармонії з природою, оберігаючи її від надмірного виснаження. Але урбанізація порушила цю рівновагу.
Бурхливий розвиток промисловості та безжальна експлуатація природних ресурсів призвела до тяжких природних катастроф, які з кожним роком охоплюють нові й нові регіони, поширюючись від океанського узбережжя вглиб материків. За розрахунками науковців, років через 15-20 негативні наслідки свого руйнівного втручання у природу людство відчує повною мірою. Чим ми можемо протистояти? В першу чергу – бережливим, небайдужим ставленням до навколишнього середовища!
Для цього кожній людині бажано хоча б раз відчути себе частинкою нашої прекрасної планети, побувши з нею наодинці. А як же невідворотні зміни?.. До них потрібно готуватись заздалегідь! Особливо це стосується наших дітей, бо їх у майбутньому чекають важкі випробування!
Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, під час якої надаються актуальні консультації та допомога в підборі особистого спорядження.
УВАГА!
На цьому турі, для всіх бажаючих, планується проведення 2-х годинного навчання стосовно базових елементів виживання в містах -в умовах бойових дій.
Короткий опис туру.
0-й день
Збір на вокзалі, знайомство з інструкторами та посадка у поїзд Київ – Івано-Франківськ.
1 день
У Івано-Франківську – пересадка в мікроавтобус і під’їзд до місця розташування бази «Срібна Косиця»(с. Бистрець Верховинського р-ну). Розселення по кімтах, знайомство з сусідами та з командирами, ознайомлення з правилами безпеки.
Кожен день починається з зарядки та умивання. Чергові, під наглядом інструкторів, готують їжу та накривають на стіл. Протягом перших двох днів діти отримують мінімальні теоретичні знання, необхідні для перебування у природі. Теорія чергується з практичними заняттями, а також перевіркою фізичної підготованості. Програма побудована таким чином, щоб при максимальній зайнятості не було одноманітності та нудьги.
2 день
Спортивна зарядка. 6-годинні заняття з медичної підготовки. Після занять кожен демонструє набуті знання.Підготовка до походу.
3-4 день
Учасники проходять дводенний маршрут: с.Бистрець -ур.Гаджина-г.Шпиці-оз.Несамовитен-ур.Гаджина-база “Срібна Косиця”.
5 день
Підведення підсумків по походу. Теоритичні заняття по виживанню: спорядження, харчуання, небезпеки. Відпочинок.
6 день
Заняття та змагання з подолання скельної стінки. У другій половині дня – техніка маскування. На погоду не зважаємо. В разі дощу всі забезпечені плащами.
7-8 день
Учасники розбиваються на групи по складності. Кожна група виконує завдання, що написане в легенді – від подолання перешкод, до ночівлі в природних умовах.
9 день
Повернення на базу, підсумки. Змагання зі стрільби. Відпочинок.
10 день
День присвячений підведенню підсумків. Всі учасники нагороджуються дипломами, а переможці отримують цінні подарунки. Це день підготовки до від’їзду. Увечері – прощальна ватра.
11 день
Мікроавтобус забирає нас близько 9.00 і через 3 години ми виходимо у Івано-Франківську. Тут групу ще чекають екскурсії та відвідання музею Визвольної боротьби, а також – місцевих кав’ярень. Увечері група сідає в поїзд, яким наступного ранку прибуває до Києва.
Особливі вимоги
До цього туру допускаються діти віком від 12 років, що мають досвід туристичних таборів або походів з батьками, з довідкою від терапевта про те, що вони практично здорові, дозволом батьків, а також при наявності особистого спорядження.
Додаткова інформація
У програмі вишколу можливі зміни та корективи, які вносяться в зв’язку з прокладанням нових маршрутів, забезпеченням нових можливостей чи зміною кліматичних умов. Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, під час якої надаються актуальні консультації та допомога в підборі індивідуального спорядження.
Увага!
Для забезпечення нормального виконання програми туру, всі гаджети і солодощі зберігаються в окремій замкнутій кімнаті, до останнього дня перебування в таборі!
Зв’язок з дітьми – з 19.00 до 20.00, через № телефона старшого інструктора, що буде доведений до всіх бажаючих.
Заказать тур
Рекомендуемые тури