Піп Іван Чорногірський. Білий Слон. 03-07.03.2020р.

Піп Іван Чорногірський. Білий Слон. 03-07.03.2020р.

Перевести на: Рос

Головна мета – сходження на г.Піп Іван (2021м.), огляд та зйомки казкового та непорушного Білого Слона! Крізь колоритні гуцульські села, сніги, гори, замерзле озеро Марічейка. Крізь ліс та снігову імлу, долаючи земне тяжіння і біле безмежжя!

Термін проведення: 03-07. 03. 2020 року.
Вартість: 2200 грн.

тел.  0677837358 та 0671062420

У вартість входить: проживання, харчування (3-разове гаряче + перекуси у мандрівках), вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядження; сауна.
У вартість не входить: харчування у м. Івано-Франківську.
Додатково оплачується вартість проїзду і трансфер: 1100 грн. – поїзд (плацкарт) + авто

Білий Слон

Обсерваторія Білий Слон.  Колись вона була найбільш шанованим у світі центром метереологічних та астрологічних досліджень. Тут вивчались зірки, планети та комети Північної частини неба. Тут також функціював прикордонний пункт Польщі та Чехословаччини. По-війні обсерваторія була розграбована, тому побачити її колишню велич не вдасться. Однак, на території іще можна побачити деякі автентичні артефакти, а незліченні вражаючі історії допоможуть відновити всю красу і значимість Білого Слона в уяві. Але найцікавіше – це казкове і надзвичайно красиве видовище покритих кригою та снігом стін обсерваторії, в променях раннішнього сонця(якщо повезе). Ну і безмежні краєвиди Карпат! 

Чорна Гора

Чорногорський хребет – найвищий в Україні. Він є нашим символом, бо з ним пов’язано багато значимих для України подій.  Його гори нас захищають, а з вершин відкривається краєвид на неосяжні простори України. Чорна Гора, або Піп Іван Чорногірський – одна з найвищих його вершин, оповита таємничими легендами. Тут розташована славнозвісна осберваторія Білий Слон, яка зараз слугує також Рятувальним пунктом для багатьох спортивних груп.  

 

Програма походу

День 1

Приїзд на базу “Срібна Косиця” в село Бистрець. Підготовка до походу, розподілення спорядження та харчів, контрольна перевірка вмісту рюкзаків. Для розминки та акліматизації ми зробимо 2-годинну прогулянку в гори.

День 2

Під’їзд до с. Зелене. Вирушаємо в похід. За цей день ми піднімемось на гору Піп Іван. По дорозі зробимо привал на обід у старій кошарі, з видом на прекрасні снігові краєвиди. Ми йдемо для власного задоволення, тому коротких привалів для фотографій досхочу! Під вечір сходимо на вершину, облаштовуємось на ночівлю.

Час прогулянок та ознайомлення з обсерваторією: любителям знімати – необмежене задоволення; а любителям історій – безліч цікавих зачіпок, розповідей та фантастичних історій. Ночівля. 

День 3

Сніданок на г. Піп Іван. Збір. Вирушаємо в дорогу, до низин. Спускаємось тим же шляхом, найбезпечнішим! Обід уже на базі “Срібна Косиця”, куди доїдемо бусиком за пару-годин. Розкладаємось, сушимось, душ, сауна, відпочинок. Перегляд фотографій. 

День 4

Останній день на базі-сніданок, збірка. На вибір: прогулянка на хребет, під’їзд у Івано-Франківськ, відвідання музеїв, наш традиційний ресторан “Десятка”. Ввечері-потяг на Київ. 

В разі під’їзду з Києва та зворотньо бусиком, додається ще один день на повернення!

Залежно від кліматичних умов і стану групи можливі корективи програми.

Обов’язково мати з собою:

 

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

Заявки на тур надсилати на email: shel@rostra.com.ua, або за тел.  0677837358 та 0671062420.

 

Заказать тур
Рекомендуемые тури