Буковель – гірські лижі

Буковель – гірські лижі

Перевести на: Рос

Час проведення: 19-24 грудня 2017 року
Для груп 15—18 осіб можлива корекція дат проведення туру
Вартість туру: 3 000 грн.
Для турагенств і постійних клієнтів – знижки.

У вартість входить: проживання (котедж в Микуличині), харчування (2-х разове), витяги, екскурсії, страховка, послуги гіда-інструктора. У вартість не входить: харчування в потягу, та в Івано-Франківську, гірськолижне спорядження, сауна (50 грн.)

Вартість проїзду (додатково): 500 грн. (потяг, трансфер до Буковелю та у зворотньому напрямку).

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

Які розваги найпопулярніші взимку? Звичайно ж – катання з гірки! А коли це не просто гірки, а заввишки понад 1000 м., та ще й викатані і доглянуті, а по тих гірках прокладено підйомники зі зручними крісельцями… Ви уже напевно здогадалися, що мова йде про найкращий гірськолижний курорт України – Буковель!

Наш тур розрахований як на дорослих, так і на дітей! А ще – 90% наших клієнтів-початківців  за 2 дні навчань починають освоювати червоні траси!

 

Програма туру:

0-й день 
Зустріч з інструкторами на зал. вокзалі м. Києва, посадка на поїзд до Ів.-Франківська.

1-й день
Приїзд до Ів.-Франківська, посадка у мікроавтобус, поїздка в Микуличин, поселення в приватному секторі (туалет і гарячий душ в будинку), трансфер на Буковель, катання на лижах. Повернення в Микуличин, вечір відпочинку.

2-й день
Трансфер на Буковель, катання на лижах. Повернення в Микуличин, екскурсія по містечку, базар народних промислів, відеофільм про техніку катання на лижах.

3-й день
Трансфер на Буковель, катання на лижах. Повернення в Микуличин, відвідання сауни.

4-й день
Трансфер на Буковель, катання на лижах. Повернення в Микуличин, вечір відпочинку.

5-й день
Від’їзд до Івано-Франківська, екскурсія по місту, відвідання ресторана “Десятка”, поїзд до Києва. Тури проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів.

Заказать тур
Рекомендуемые тури