Млинки, Писаний Камінь, природа та історія.

Млинки, Писаний Камінь, природа та історія.

Перевести на: Рос

Тур підходить, як для дітей, що хочуть відпочити від шкільних кабінетів і підручників, так і для дорослих шукачів гострих відчуттів. Проходить мальовничими місцями Карпат з відвіданням печер, гірських вершин та цікавих історичних місць.

Час проведення туру: 25 -31 березня 2018 року (7 активних днів)

Вартість туру: 3300 грн.
Для постійних клієнтів та груп від 10 осіб – знижки 10%

До вартості туру входить: проживання , 3-х разове харчування, екскурсії, страховка, прокат спорядження (групового та для спуску в печеру), послуги гідів-інструкторів, трансфер.

Вартість проїзду (додатково): 800 грн. – поїзд (плацкарт) + авто.

Вартість сауни, за бажанням: 50 грн.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

Активний відпочинок на природі, в горах гарантує всім яскраві та незабутні враження. Ви зможете познайомитись з новими друзями, побачити цікаві місця, набратися сил для того, щоб гарно працювати, чи добре закінчити навчальний рік. В програмі туру: спуск до печер, екскурсії до музею Параджанова, та музею Мольфарів, подорож до Писаного Каменю, катання на надувних санчатах, пішоходні екскурсії в гори.

Безпеку гарантуємо! Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів та екскурсоводів.

Програма туру:

0-й день

Зустріч з інструкторами на зал. вокзалі м. Києва, посадка на потяг до Тернополя, приїзд у Тернопіль. Пересадка до маршрутного таксі та приїзд у с.Млинки. Вечеря, розміщення.

1-й день

Дослідження кристалічної печери Млинки. Два спуски: на 1 та на 2 години. Перед першим спуском проводиться  інструктаж та видаються комбінезони і ліхтарики. В проміжках між спусками група відпочиває та обідає.

2-й день

Приїзд до Ів.-Франківська, посадка у мікроавтобус, прибуття до с. Бистрець, розміщення, знайомство з місцевістю, перше сходження на хребет Кошарище.

3-й день

Пішохідна екскурсія до Писаного Каменю.  Вечір, присвячений підготовці до подорожі.

4-й 

Вихід на маршрут, що проходитиме по стежках середньої крутизни, серед віковічного карпатського лісу. Кінцева мета – мальовничий водоспад. Повернення на базу увечері. Гарячий душ, відпочинок.

5-й день

Поїздка до Верховини, музей Параджанова, музей Мольфарів. У другій половині дня – високогірна сауна. Увечері – самодіяльна пісня під гітару.

6-й день

Вихід на пологину Гаджина. Обід у кошарі.Повернення ввечері, сауна, відпочинок.

7-й день

 

Від’їзд до м. Івано-Франківска, екскурсія по місту, відвідання місцевих кав’ярень, поїзд до Києва.

Учасники повинні мати довідки про здоров’я від терапевта, дозвіл від батьків, а також спорядження, рекомендоване нами. Залежно від складу учасників та погоди можливі внесення коректив у подану програму.

Всі електронні прилади реквізуються до закінчення туру!

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

 

Наші новинки: сауна.

Заказать тур
Рекомендуемые тури