Тур для всіх.”Весняні Карпати”.

Тур для всіх.”Весняні Карпати”.

Перевести на: Рос

Тур підходить як для дорослих шукачів чогось незвичайного, так і для підлітків, що мріють про подорожі та пригоди у реальному житті, а також сімейним групам. Проходить мальовничими Карпатськими горами, унікальними пам’ятками природи, з відвіданням цікавих історичних місць.

Час проведення туру: 01-09 травня 2021 року (9 активних днів)

Вартість туру: 4500 грн.

ЗНИЖКИ

Гарячі знижки: 10%  при придбанні путівки  до 1 квітня 2021 року( з іншими не сумуються)!

У вартість входить: проживання (турбаза «Срібна Косиця»), 3-разове харчування + перекуси у мандрівках, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; сауна; групове спорядження.

У вартість не входить: харчування у поїзді та у Івано-Франківську.

Вартість проїзду (додатково): 1800 грн. – поїзд (плацкарт) + авто.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

Вартість сауни: входить у вартіть туру!

Активний відпочинок на природі, в горах гарантує всім яскраві та незабутні враження!

З самого початку ми розділяємо туристів на три групи: перша група, іде в 3-4-денний похід  по гірським стежкам Чорногори та Мармаросів; друга – живе на базі “Срібна Косиця” і кожен день ходить в радіалки, чи на екскурії; третя – діти, самі корегують програму під наглядом суворих інструкторів.)))

В програмі туру: радіалки в гори, 3-4-денний пішохідний похід для бажаючих, екскурсії до музею Параджанова та музею Мольфарів, подорож до Писаного Каменю та Угорських скель,  можливо одноденне сходження на Говерлу, різноманітні конкурси і змагання.

Безпеку гарантуємо! 

Програма туру(уніфікована):

0-й день

Зустріч з інструкторами на зал. вокзалі м. Києва, посадка на потяг до Івано-Франківська(або раннішній бус до самої бази в с. Бистрець).

1-й день

Приїзд до Ів.-Франківська, посадка у мікроавтобус, прибуття до с. Бистрець, розміщення, знайомство з місцевістю, тестове сходження на хребет Кошарище.

2-й день

Вихід на полонину Гаджина. Обід у кошарі. Повернення ввечері, відпочинок.

3-й день

Поїздка до Верховини, музей Параджанова, музей Мольфарів. У другій половині дня – високогірна сауна. Увечері – самодіяльна пісня під гітару.

4-й 

Вихід на маршрут, що проходитиме по стежках середньої крутизни, серед віковічного карпатського лісу. Кінцева мета – панорама на г.Говерла. Повернення на базу увечері. Гарячий душ, відпочинок.

5-й день

Перехід до с.Дземброня та відвідання мальовничого монастиря. Повернення на базу.

6-й день

Авто-пішохідна екскурсія до Писаного Каменю.  Вечір, присвячений підготовці до подорожі.

7-й день

Поїздка на Угорські скелі. Ночівля у с.Зелене.

8-й день

Повернення на базу. Сауна, відпочинок. Приготування до від’їзду.

9-й день

Від’їзд до м. Івано-Франківска, екскурсія по місту, відвідання місцевих кав’ярень та славнозвісної “Десятки”, поїзд до Києва.

Учасники повинні мати довідки про здоров’я від терапевта, а також спорядження, рекомендоване нами. Залежно від складу учасників та погоди можливі внесення коректив у подану програму.

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

Заказать тур
Рекомендуемые тури