Дитячі канікули в горах. 06-25.01.2023 року

Дитячі канікули в горах. 06-25.01.2023 року

Оскільки Міносвіти рекомендувало продовжити нинішні зимові канікули до 25.01.22р. до нас почали звертатись знайомі і друзі з запитами: чим зайняти своїх діточок майже  цілий місяць? І от, саме вчора, 03.12.22р., коли було зважено всі “за” і “проти” і коли було прораховано всі наші безпекові можливості, вирішено провести такий 20-ти денний тур на території нашої базив с.Бистрець, Верховинського р-ну.

Термін проведення: 6-25 січня 2023 року (20 активних днів)
Вартість: 11 000 грн. (для дітей 8- 15 років)

У вартість входить: проживання в теплому будинку, 3-разове харчування, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядження; бігові лижі; надувні санчата.
У вартість не входить: власне спорядження (спальник); харчування у м. Івано-Франківськ.

Додатково оплачується вартість проїзду: 1800 грн. – поїзд (плацкарт), авто.

Для турагенств та постійних клієнтів існує гнучка система знижок  https://rostra.com.ua/znizhki/ ‎.

Крім того практикується індивідуальний підхід до потреб і можливостей клієнта.

Що ми можемо дати вашим дітям?

  • спокій і затишок в екологічній зоні;
  • активний відпочинок під час рухливих ігор та подорожей в гори;
  • нормальні умови проживання;
  • екскурсії в місцеві музеї, знайомство з культурою і побутом гуцулів;
  • тепле спілкування в колі друзів;
  • навчання елементарним навичкам виживання в екстремальних умовах;
  • безпеку, безпеку і ще раз – безпеку!
Які для цього ресурсами ми для цього володіємо?
 
Саме розташування бази “Срібна Косиця” – смерековий ліс серед гірського рельєфу, мальовнича річечка в кам’яному обрамленні, чиста джерельна вода і прозоре повітря – занурюють в казку і створюють незабутні враження.
 
Наша команда наразі робить все, щоб максимально відволікти дітей від суцільної напруги і психологічного стресу, спровокованого війною. 
Активна і розважальна програми насичуються новим змістом, розширюється і вдосконалюється меню, поліпшуються умови перебування.
 
Місце проведення наших турів є затишним і безпечним. Вода постачається з джерела, обігрів – від твердопаливного котла з батареями, готівка їжі – від газової плити. 
Основні продукти завозяться заздалегідь, свіжий хліб закуповується в крамниці, молочні продукти – у місцевих жителів.
На базі є інтернет і мобільний зв’язок.
 
Наразі існує небезпека короткотермінового відключення електрики! На цей випадок у нас є потужний акумулятор з інвертором, що забезпечує роботу важливих для життєдіяльності приладів протягом 6-7 годин.
Не виключена можливість повного блекауту, який буде розповсюджений на всій території України. 
Для його нейтралізації ми сьогодні забезпечили Срібну Косицю надійним генератором!
 
Ну і головне – наші професійні кадри, люблячі гори, людей і свою роботу!
 

Короткий опис заходу

Подорож починається зі збору 5.01.2023 року на київському вокзалі, звідки група разом з інструкторами вирушає поїздом до м. Івано-Франківська. Далі компактний автобус везе групу у село Бистрець, Верховинського р-ну.

Оскільки мандрівка припадає на святкові дні, кращого місця для ознайомлення з традиціями нашого народу годі шукати. Дітей чекає казкова різдвяна атмосфера. В першу чергу вони знайомляться з народним побутом та місцевими звичаями. Вечірня коляда, національний одяг та давні як світ народні пісні створять атмосферу свята.

А вечірня подорож на хребет Косарище, з якого відкривається прекрасна панорама Чорногорського хребта, всіх зробить ближчими до таємничих зірок, і, можливо, до самого неба…

Окрема увага приділяється Різдвяному вечору, який проходить з дотриманням давніх українських традицій та з використанням різноманітних страв місцевої кухні.

Екскурсії до музеїв села Дземброні (музей народних інструментів та краєзнавчий) зроблять поїздку не лише часом відпочинку, а й приємного навчання. А катання на бігових лижах, спуски на надувних санчатах, різноманітні ігри та змагання сприятимуть фізичному гартуванню Ваших дітей.

Останній день буде присвячено екскурсіям по святковому Івано-Франківську. Відвідування музею Визвольної боротьби та затишних місцевих кав’ярень завершать маленьку зимову подорож у країну гір, снігу та дитинства.

Кількість учасників обмежена: 15-20 осіб.
Всі заходи проходять під керівництвом кваліфікованих інструкторів та екскурсоводів.

Оскільки поїздка припадає на одне з найшанованіших свят українців, наявність вишиванок вітається!!!

 
 

 

 

Заказать тур
Рекомендуемые тури