Гірський Алтай. Активний тур.

Гірський Алтай. Активний тур.

Перевести на: Рос

Подорож у країну мрій

Час проведення: Цей тур перенесено на невизначений термін.
Термін реєстрації –

Вартість туру: $ 700

До вартості входить: ночівля у наметах, харчування, громадське спорядження(намети та ін.), супровід та послуги гіда-інструктора на всьому маршруті, страховка.

Вартість проїзду  (додатково): $ 600 (потяг до Москви + літак до Барнаула + трансфер).

Вартість проїзду до місця проведення туру і назад може змінюватись в залежності від термінів подачі заявки і, відповідно, вартості перельоту.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

 

Ваша мрія може стати реальністю! Ми пропонуємо справжні пригоди у Країні високих гір та чарівних озер…  Скільки б разів ми туди не подорожували, Алтай завжди залишався новим, неосяжним, недоторканим… І завжди заряджав нас, на довгі місяці та навіть роки, потужною енергетикою творчості, фізичних звершень, духовної краси…

Запрошуємо всіх!  Ви це зможете!

Алтай є західним краєм потужного гірського шлейфу Південного Сибіру, піднятого у вигляді величного склепіння на висоту більше 4000 м. Подорож охоплює один з найцікавіших районів Гірського Алтаю, а саме – Катунський хребет з найвищою горою Сибіру Білухою (4506 м.), що заворожує тисячі людей своєю неосяжною магічною красою.

Нитка маршруту

Київ-Москва (поїзд) — Барнаул (літак) — Тюнгур (авто) — р. Ак-Кем (всюдихід) — “зелена галявина” — пер. Дружба (1Б) (радіальний) — Аккемський льодовик — “Томські стоянки” (рад.)— ущелина Семи озер (рад.) — ущелина Ярлу — пер. Кара-Тюрек (1А) — пер. Сипучий (н/к) — плато Саробель — оз. Кучерлінське — р. Кучерла – Тюнгур — Барнаул (авто) — Москва (літак) — Київ (поїзд).

До подорожі допускаються учасники від 16 років (до 18 років – з письмового дозволу батьків), що мають довідку про задовільний стан здоров’я, а також готові виконувати всі вимоги керівника про спорядження та безпеку (подається окремим додатком під час укладення договору).

Якщо тур Вас зацікавив, обов’язково залиште свою контактну інформацію нижче.

Заказать тур
Рекомендуемые тури