Різдво в Карпатах

Різдво в Карпатах

Перевести на: Рос, Eng

Дата02-09. 01. 2022
Тип: дитячий тур.

Різдво в Карпатах. Колядки, щедрівки, танці, співи, гучні застілля (без алкоголю!) – це все є в Рострі на Різдво. Буде багато розваг, ігор, змагань, прогулянок, купань, заворожуючих туристичних історій від пана Анатолія та безліч вечірніх посиденьок під гітару, справжня гуцульська коляда! Захопіть із собою український національний одяг – буде у нагоді! 🙂 

Вартість: 3900 грн. 

У вартість входить: проживання, харчування (3-разове гаряче + перекуси у мандрівках), вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядженняУ вартість не входить: харчування у м. Івано-Франківську. Вартість сауни (50,00 грн).

Вік дітей: 8 – 17 років.

Для туристичних агенств та постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

Антиковідні заходи: весь персонал вакцинований; регулярне провітрення та дезінфекція громадських приміщень; регулярне полоскання ротової порожнини содовим розчином; температурні перевірки; більшість заходів проводиться на свіжому повітрі.
На цей тур дозволяється приїздити дітям з батьками.
Обов’ язкова умова: довідка про відсутність інфекційних хвороб.

Безпеку учасників гарантуємо!

Додатково проїзд (поїзд – авто): 1600 грн.

Програма туру “Різдво в Карпатах 2022”

День 0

Зустріч на центральному зал. вокзалі м. Києва, від’їзд до м. Івано-Франківська. 

День 1

Приїзд до с. Бистрець, розміщення, знайомство з місцевістю, оглядова прогулянка  в гори, відпочинок. Вечір знайомств.

День 2

Прогулянка вкритими густим снігом горами, катання на надувних санчатах, вимокання до останньої нитки – бігом додому сушитись! 

День 3

Пішохідна екскурсія до п. Марії до с. Дземброня. Шокуюче крижані краєвиди зимових Карпат.Обід з гуцульськими стравами. Після обіду на вас чекає супер-мега майстер-клас з майстрування Іґлу (крижаний будиночок зі снігу). Взимку намети не завжди бувають надійні, тому іноді доводиться все робити власними руками! 🙂

День 4

Готуємося до Різдва. Приготування Різвяної вечері, ніч перед Різдвом… Саме сьогодні Вам і знадобиться національний одяг. Це, звісно, не обов’язково, але з гарною вишиванкою ви будете у тренді з місцевими гуцулами та насправді відчуєте смак Карпатського колориту на собі! 

А ще ввечері прийняття гостей-колядничків! 

День 5

Зранку прогулянка по селу, відвідування прикрашеної в дусі Різдва місцевої церкви. Дорогою ми все ще зустрічатимемо місцеву малечу у яскравих гуцульських вишиванках, що ходить по хатах колядувати. Прогулянка в гори до таровинного гуцульського будинку. Ввечері перегляд цікавого, красивого мультика “Різдвяна Історія”.

День 6

Ранкова прогулянка вздовж р. Руське. Опісля, креативний конкурс “ЛІПКА СНІГОМ НА ДЕРЕВА”, тут ми усі, разом з інструкторами вмикаємо фантазію і придумуємо найкурйозніші моськи, тварин, чупакабр та інше в цьому дусі. Ввечері прогулянка-квест до “будинку з привидами” – Хто сміливий – той отримає нагороду!

День 7

Прощальна прогулянка на льодовито-свіжому повітрі зимових Карпатських гір. Вечір спогадів. Згадуємо смішні моменти Різдва в Карпатах, ділимося враженнями.

День 8

Різдво, а тим паче, Різдво в Карпатах не триває вічно. Тому доводиться прощатись із нашим затишним та чарівним місцем. Від’їзд з бази “Срібна Косиця” вранці. День в Івано-Франківську. Приїзд до Києва вранці наступного дня.

Обов’язково мати з собою:

  • Довідки про здоров’я від терапевта;
  • Спорядження, рекомендоване нами.

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

В програму туру можуть вноситись певні зміни, пов’язані з погодними умовами та рівнем підготовки групи.

Заявки на тур надсилати на email: shel@rostra.com.ua, або за тел. 0677837358(вайбер), 0688167594 чи 0962555562

We cannot display this gallery

Заказать тур
Рекомендуемые тури