Весняні канікули. В горах та печерах.

Весняні канікули. В горах та печерах.

Перевести на: Рос

Час проведення туру: 27 березня-3 квітня 2022 року (7 активних днів). 

Вартість туру: 3700 грн.
До вартості туру входить: проживання , 3-х разове харчування, екскурсії, страховка, прокат спорядження (групового та для спуску в печеру), послуги гідів-інструкторів, трансфер.

Знижки

Вартість проїзду (додатково): 1800 грн. – поїзд + авто.

Вартість сауни, за бажанням: 50 грн.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, 050 3578872, (096)2555562

Як зробити весняні канікули для дитини цікавими й пізнавальними? Дитячий відпочинок можна організувати різними способами: музеї, театри, кінотеатри, спортивні секції, дільфінарій, різноманітні гуртки, мовна школа, аквапарк, пікнік та інше. Але батьки не завжди мають достатньо часу для організації змістовного відпочинку дитини під час канікул. Тому більшість дітей традиційно проводять свій вільний час біля телевізора, в інтернеті чи слухаючи музику.

Ми пропонуємо для Вашої дитини відпочинок на природі, в Карпатах. Активний відпочинок на природі, в горах гарантує дитині яскраві та незабутні враження. Вона зможе завести нових друзів, побачити цікаві місця, набратися сил для того, щоб добре закінчити навчальний рік. В програмі туру: спуск до печер, нічне сходження на гірський хребет, екскурсії до краєзнавчого музею та музею музичних інструментів, різноманітні конкурси та змагання, пневмотир, катання на надувних санчатах, пішоходні екскурсії в гори.

Безпеку Вашої дитини гарантуємо! Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів та екскурсоводів.

Програма туру:

0-й день

Зустріч з інструкторами на зал. вокзалі м. Києва, посадка на потяг до Тернополя, приїзд у Тернопіль. Пересадка до маршрутного таксі та приїзд у с.Млинки. Вечеря, розміщення.

1-й день

Дослідження кристалічної печери Млинки. Спуск на 2 години. Перед спуском проводиться  інструктаж та видаються комбінезони і ліхтарики. В проміжках між спусками група відпочиває та обідає.

2-й день

Приїзд до Ів.-Франківська, посадка у мікроавтобус, прибуття до с. Бистрець, розміщення, знайомство з місцевістю, перше сходження на хребет Кошарище.

3-й день

Пішохідна екскурсія до п. Марії у с. Дземброня, обід з гуцульськими стравами. Вечір, присвячений підготовці до подорожі.

4-й 

Вихід на маршрут, що проходитиме по стежках середньої крутизни, серед віковічного карпатського лісу. Кінцева мета – мальовничий водоспад. Повернення на базу увечері. Гарячий душ, відпочинок.

5-й день

Конкурси та змагання, катання верхи на конях. У другій половині дня – високогірна сауна. Увечері – самодіяльна пісня під гітару.

6-й день

Вихід на пологину Гаджина. Обід у кошарі.Повернення ввечері, сауна, відпочинок.

7-й день

Від’їзд до м. Івано-Франківска, екскурсія по місту, відвідання місцевих кав’ярень, поїзд до Києва.

Учасники повинні мати довідки про здоров’я від терапевта, дозвіл від батьків, а також спорядження, рекомендоване нами. Залежно від складу учасників та погоди можливі внесення коректив у подану програму.

Всі електронні прилади реквізуються до закінчення туру!

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

 

Наші новинки: майстер-клас по приготуванню вареників і баноша; сауна.

Заказать тур
Рекомендуемые тури