Зимові канікули в Карпатах. 5-14 січня 2023 року

Зимові канікули в Карпатах. 5-14 січня 2023 року

Перевести на: Рос

Різдвяна подорож до самого серця Карпат – чудовий подарунок, який Ви можете зробити своїм дітям. Вони опиняться у казковому світі зимових гір, їх зачарує сліпуче сяйво свіжого снігу та пахощі цілющого хвойного лісу. Ваших дітей чекає сім днів активного відпочинку.

Програма відпочинку розрахована на максимальне використання кожної миті нашого життя, кожного промінчика зимового сонця, кожного подиху п’янкого гірського повітря.

Термін проведення: 5-14 січня 2023 року (10 активних днів)
Вартість: 6500 грн. (для дітей 8- 15 років)

У вартість входить: проживання в теплому будинку, 3-разове харчування (святкова вечеря), вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядження; бігові лижі; надувні санчата.
У вартість не входить: власне спорядження (спальник); харчування у м. Івано-Франківськ.

Додатково оплачується вартість проїзду: 1800 грн. – поїзд (плацкарт), авто.

ЗНИЖКИ

Всі, хто хоча-б раз був у наших таборах, отримують знижку на наступний тур в р-рі 5%. Якщо діти були в РОСТРІ вже два рази –7%. В разі, коли кількість перебування  досягає 10 разів і більше, знижка становить 10%. В разі бронювання туру індивідуальним клієнтом більш-ніж за 80 діб до початку туру,  знижка становить 15%, не враховуючи попередніх бонусів.

УВАГА, АКЦІЯ!

Всі, хто зарезервує місце до 15.12.2022 року отримують знижку 10% на вартість туру! 

Дана знижка сумується з іншими!

Короткий опис заходу

Подорож починається зі збору 4.01.2023 року на київському вокзалі, звідки група разом з інструкторами вирушає поїздом до м. Івано-Франківська. Далі компактний автобус везе групу у село Бистрець, Верховинського р-ну.

Оскільки мандрівка припадає на святкові дні, кращого місця для ознайомлення з традиціями нашого народу годі шукати. Дітей чекає казкова різдвяна атмосфера. В першу чергу вони знайомляться з народним побутом та місцевими звичаями. Вечірня коляда, національний одяг та давні як світ народні пісні створять атмосферу свята.

А вечірня подорож на хребет Косарище, з якого відкривається прекрасна панорама Чорногорського хребта, всіх зробить ближчими до таємничих зірок, і, можливо, до самого неба…

Окрема увага приділяється Різдвяному вечору, який проходить з дотриманням давніх українських традицій та з використанням різноманітних страв місцевої кухні.

Екскурсії до музеїв села Дземброні (музей народних інструментів та краєзнавчий) зроблять поїздку не лише часом відпочинку, а й приємного навчання. А катання на бігових лижах, спуски на надувних санчатах, різноманітні ігри та змагання сприятимуть фізичному гартуванню Ваших дітей.

Останній день буде присвячено екскурсіям по святковому Івано-Франківську. Відвідування музею Визвольної боротьби та затишних місцевих кав’ярень завершать маленьку зимову подорож у країну гір, снігу та дитинства.

Кількість учасників обмежена: 15-20 осіб.
Всі заходи проходять під керівництвом кваліфікованих інструкторів та екскурсоводів.

До цього туру можуть залучатись з дітьми  також і батьки.

Оскільки поїздка припадає на одне з найшанованіших свят українців, наявність вишиванок вітається!!!

Заказать тур
Рекомендуемые тури