Коронавірус, карантин і активний відпочинок.

Коронавірус, карантин і активний відпочинок.

Перевести на: Рос

Ми, як і весь Світ, стривожені тими випробуваннями, що принесла епідемія коронавірусу.

Оскільки цей вірус задає людству багато питань на які неможливо наразі відповісти, ми вирішили йти шляхом мінімізації небезпек, пов’язаних з наслідками його зараження. Багато лікарів і вчених у медичній галузі головну небезпеку пов’язують з тим, що зараження COVID -19 діє як підсилювач інших хронічних хвороб і небезпечне саме людям зі слабкою імунною системою. Більшість людей, що підхопили вірус, вчасно це угледіли і правильно лікувались – переносять його як звичайний грип і без будь-яких серйозних наслідків. Оскільки  карантин не може тривати довгий час, ми готуємось до того, що люди знову матимуть певну свободу і виберуть нашу прекрасну природу і гори Карпати, як ліки від довгого затворництва і знерухомості.

Багато хто з вас ще до карантину записав своїх діточок в наші табори на літні канікули. Для більшої безпеки ми мусимо максимально зменьшити кількість перебуваючих на базі і постаратись щоб всі відвідувачі якомога більше перебували на свіжому повітрі. Для цього ми будемо більше і довше ходити в походи, проводити теренові ігри, ходити в короткі радіальні виходи. Крім того, більше уваги приділятимем дезінфекції приміщень спеціальними розчинами і ультрафіолетом. Регулярно проводитимемо температурний контроль. Особливо це важливо при заїздах нових змін. Для більшої надійності будемо забирати дітей з Києва і завозити їх зворотньо своїм транспортом. В разі можливості батьки привозитимуть і забиратимуть дітей до нас в табір своїм транспортом. 

Збільшаться вимоги  і до наших відвідувачів. В першу чергу – це обов’язкова наявність Довідки про відсутність будь-яких захворювань. Діти і дорослі повинні мати з собою всі необхідні речі і власне спорядження, про яке ми завжди всім наголошуємо. 

Надіємось, що чисте повітря, вода з гірських джерел, а також активні мандрівки спиятимуть поліпшенню здоров’я і підсилять імунітет наших відвідувачів для успішного навчання, плодотворної праці і подальшого повноцінного життя!

З повагою, директор ТОВ Ростра, Анатолій Стрельбіцький.

 

Заказать тур
Рекомендуемые тури