Різдво в Карпатах. 2023-2024 рік

Різдво в Карпатах. 2023-2024 рік

Перевести на: Рос

В цьому турі у вас з’явиться можливість розвинути будь-які свої навички і таланти під наглядом досвідчених інструкторів та вихователів. Смак зими — це смак Різдва: смак власноруч приготованих святкових страв, смак узвару і куті, і карпатського чебрецевого чаю. Зима зблизька не схожа на зиму з рекламних листівок. Тільки віч-на-віч із засніженими горами людина може усвідомити усю її красу — і усю для себе небезпеку. 

 Час проведення: 23 – 30 грудня 2023 року (8 активних днів) Вартість туру: 6000 грн.(для дітей 8-15 років).

До вартості входить: проживання (турбаза “Срібна Косиця”); 3-разове харчування, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна); страховка; послуги інструктора; групове спорядження, лижі, санчата.

До вартості не входить: власне спорядження (спальник, похідна одежа, відповідне взуття); харчування в дорозі; сауна.

Вартість проїзду (додатково): 2000 грн – поїзд (плацкарт) + авто.

Діє система знижок!

УВАГА, АКЦІЯ!

Всі, хто зарезервує місце до 01.12.2023 року отримують знижку 10% на вартість туру! 

Дана знижка не сумується з клубною!

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій, або на e-mail shel@rostra.com.ua

Різдво – це свято, коли діти поринають в казку, а дорослі – у дитинство… Одним з головних чинників святкового настрою є казковий антураж, місце проведення свята. Серед сивих Карпатських гір, у гуцульському селі з віковими традиціями та гордим і працьовитим народом вас чекає програма, що поєднує активний відпочинок зі спокійним спогляданням природних див, цікавих етнічних екскурсій та простих, але на диво смачних пісних застіль. Це добрі свята зазвичай проводять з близькими та друзями, а також з дітьми.  Запрошуємо на декілька днів опинитись у казковому світі зимових гір, відчути їхню енергетику та красу, вдихнути на повні груди цілюще повітря Чорногори

Короткий опис туру

Подорож починається на Київському залізничному вокзалі 22.12.2023 року, звідки група разом з інструктором відбуває вечірнім поїздом до селища Ворохта. А звідти ранком наступного дня комфортабельним бусиком у гірське село Бистрець, Верховинського р-ну на базу “Срібна Косиця”. Прибуття на базу – до обіду 23.12.2023. Навколо Бистреця розгортаються головні події нашого туру. Ми встигнемо побувати на хребтах Косарище та Костриця, з яких відкривається прекрасна панорама Чорногорського хребта. Під час нічної подорожі «до зірок» станемо на 1350 метрів ближче до неба… Вам вдасться отримати від професіоналів майстер-класи з організації туристичних таборів та виживання в екстремальних умовах, покуштувати страви місцевої кухні, почути чарівні звуки дримби та сопілки… Охочі зможуть придбати для дому справжню гуцульську бринзу чи сухі білі гриби… Екскурсії до музеїв Верховини (народних інструментів та мольфарства) зроблять поїздку більш насиченою новими враженнями. Катання на бігових лижах, спуски на надувних санчатах, різноманітні ігри та змагання сприятимуть фізичному гартуванню… Під час Різдвяних свят туристів знайомлять з гуцульськими традиціями: святковою різдвяною вечерею, колядою, та давніми як світ народними піснями і танцями. Екскурсія по святковому Івано-Франківську завершить маленьку зимову подорож у країну гір, снігу та дитинства. Прибуття в Київ вранці 3.01.2024 року.

Всі заходи проходять під керівництвом кваліфікованих інструкторів та гідів.

 

Заказать тур
Рекомендуемые тури