ШАНОВНІ БАТЬКИ!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Для нас усіх діти є найдорожчим у світі скарбом! Створюючи наші проекти, ми на цьому акцентуємо головну увагу!

Для більшого розуміння ідеї і концепції, покладеної в основу наших програм, вирішив поділитись з шановною аудиторією своїми думками.

Аналізуючи багаторічний інструкторський досвід гірських спортивних походів по Кавказу, Тянь-Шаню, Алтаю, Саянам, Камчатці тощо, а особливо беручи до уваги останні 13 років професійної діяльності, вважаю, що нинішня молодь значно поступається колишній, яка свого часу цілеспрямовано готувалася до труднощів, до захисту свого дому та своєї Батьківщини. А з огляду на глобальні кліматичні зміни, слід усвідомити, що в випадку несподіваних катаклізмів багато людей, не маючи елементарних навичок виживання, може втратити найдорожче, тобто життя! Саме ТУРИЗМ і виховує всі ці необхідні навички. А карпатська природа, чисте повітря і кришталева вода дадуть додаткові сили для відновлення організму.

 Потрапивши до нас у віці 7-8 років, дитина поступово усвідомлює, що багато життєво необхідних речей мусить робити сама. Це і прибирання за собою, і миття посуду, і приготування їжі. Але, найголовніше – вона має вміти правильно оцінювати ситуацію і швидко діяти для подоланя будь-яких перешкод. Саме цього ми і навчаємо в наших таборах. Принцип – від простого до складного! Кожен табір виконує певні виховні та навчальні функції. Завдання і вимоги послідовно ускладнюються. Коротко табори можна описати так: “Слідопит”(для найменших) – Стандартна Програма(СП):ігри, квести, розваги, змагання, конкурси + походи в гори без ночівлі; “Розвідник”— СП + дводенні походи в гори; “Мандрівник”— СП + 3-4х-денний похід; “Школа виживання”— СП + дводенні походи + завдання команді на добове автономне перебування в горах; “Спортивно-військовий”— СП + дводенні походи в гори + тактична медицина + ознайомлення з правилами володіння зброєю.
 
Не без задоволення скажу, що наша робота має позитивні результати! Рідко хто з дітей приїздить до нас меньше трьох разів, а є і такі, що за 12 років діяльності Ростри перебували в ній більше 20 разів. Але бувають і невдачі, які ми досить болісно переживаємо. Іноді приїздять випадкові діти, що зовсім не готові до таборових складнощів. Їм важко прокидатися рано, робити зарядку, долати з наплічником навіть незначні відстані, помагати своїм товаришам у облаштуванні табору. Деякі діти, звичні до вишуканих страв, просять особливе меню. Всім відомо, що в горах, на свіжому повітрі, з’являється гарний апетит і ми стараємось всіх задовольнити в повноцінному триразовому харчуванні. Діти, інструктори та вихователі разом споживають однакову їжу. Всі ж несподівані незручності забуваються на вершинах, коли кожен радіє своїй перемозі і починає вірити в свої сили!
 
І останнє!
В наших таборах існують певні заборони і застереження.
По-перше – має бути дисципліна, бо це безпека! По-друге – від початку таборування і до посадки в автобус на Івано-Франківськ ми не дозволяємо користуватись телефонами, але зв’язок безперервний, через інструкторів, і бажано – в певний час. Проте, діти встигають займатись скелелазанням, стрілялками, квестами, різноманітними іграми та змаганнями. Всі кишенькові гроші також слід здавати на зберігання. Ми повертаємо їх дітям лише в Івано-Франківську. Звертаюсь до мам, що завантажують сумки і наплічники своїх діточок кілограмами солодощів! Добре те, що має межі! Наше меню включає в себе і солодощі, хоча вважаємо, що тимчасове обмеження цим продуктом від якого з’являється залежнісь є для дитини тільки корисним. Триразове ж гаряче харчування, навіть в походах – гарантуємо! Крім того, вимагаємо від дітей дотримуватись кожноденних гігієнічних процедур, тим більше, що на нашій базі існують всі зручності і гаряча вода є постійно!
 
Всі подробиці ви можете дізнатись на нашому сайті: www/rostra/com/ua, або за тел. +380677837358

Заказать тур
Рекомендуемые тури