Страйкбольний клуб

Страйкбольний клуб

Перевести на: Рос

Тур для всіх, кому за 16 років

Час проведення: 01-09.05; 11-21.06;21-31.07; 31.07-10.08.2020 року
Вартість туру:
 4700 грн.

Діє система знижок!

Ми поєднуємо військово-патріотичне виховання з активним спортивним, намагаючись розвивати в сучасній молоді відчуття гідності до рідної держави, здоровий дух, рухливий спосіб життя. Ми навчаємо азам тактичної підготовки, першої медичної допомоги, а також підкріплюємо все це практичними заняттями зі страйкбольною зброєю. 

У вартість входить: проживання (турбаза «Срібна Косиця»), 3-разове харчування + перекуси у походах, вся програма (культурна, спортивна, екскурсійна), страховка, послуги інструктора, групове спорядження. У вартість не входить: харчування у поїзді та у Івано-Франківську.

Вартість проїзду (додатково): 900 грн. – поїзд з Києва та зворотньо (плацкарт) + автотрансфер.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

Спираючись на досвід проведення таких вишколів на Київщині, ми підготували програму, в якій охопили головні аспекти тактичної підготовки молодого бійця. Все таборування максимально наближене до реальних польових умов: дисципліна, фізична та технічна підготовки, маршові рейди з виконанням певних військових завдань. Крім того, молодь випробовує себе в спортивному поході та різних спортивних іграх/ змаганнях. Звичайно, все в міру, зважаючи на вік учасників!

Короткий опис туру

0-й день

Збір на вокзалі, знайомство з інструкторами та посадка у поїзд Київ – Івано-Франківськ.

1 день

У Івано-Франківську – пересадка в мікроавтобус і під’їзд до місця розташування бази «Срібна Косиця»(с. Бистрець Верховинського р-ну). Розселення по кімтах, знайомство з сусідами та з командирами, ознайомлення з правилами безпеки.

Кожен день починається з зарядки та умивання. Крім того – 3-5км. пробіжка. Протягом перших двох днів учасники отримують мінімальні теоретичні знання, необхідні для перебування у природі. Теорія чергується з практичними заняттями, а також перевіркою фізичної підготованості. Програма побудована таким чином, щоб при максимальній зайнятості не було одноманітності та нудьги.

2 день

Заняття з медичної підготовки. По обіді-теоритична підготовка до страйкбольних вправ.Після занять кожен демонструє набуті знання.

3 день

Практичні заняття на стенді. Збірка-розбірка макетної зброї. Смуга перешкод.

4-5 день

Учасники розділяються на два загони зі своїм командиром. Кожен загін отримує окреме завдання, яке повинен виконати враховуючи легенду у пакеті. Завдання розраховане на два дні. Мета – прийти першими, подолавши всі перешкоди. За результатами виконання завдань інструктор визначає переможців.

6 день

Заняття в тирі з пневматичною зброєю. Робота на страйкбольному майданчику. Відпочинок.

7 день

Заняття та змагання з подолання скельної стінки. У другій половині дня – техніка маскування. На погоду не зважаємо. В разі дощу всі забезпечені плащами.

8-9 день

Загони виконують нове завдання: дводенний марш по “ворожому” тилу, влаштування засідки, повернення на базу. Діють усі служби: розвідки, стрілецька, саперна, медична… Під час походу все робиться з дотриманням тиші та правил конспірації.

10 день

День присвячений підведенню підсумків. Всі учасники нагороджуються дипломами, а переможці отримують цінні подарунки. Це день підготовки до від’їзду. Ввечері – прощальна ватра.

11 день

Мікроавтобус забирає нас близько 9.00 і через 3 години ми виходимо у Івано-Франківську. Тут групу ще чекають екскурсії та відвідання музею Визвольної боротьби, а також – місцевих кав’ярень. Увечері група сідає в поїзд, яким наступного ранку прибуває до Києва.

Особливі вимоги

До цього туру допускаються діти віком від 16 років, що мають досвід туристичних таборів або походів з батьками, з довідкою від терапевта про те, що вони практично здорові, дозволом батьків, а також при наявності особистого спорядження.

Додаткова інформація

У програмі вишколу можливі зміни та корективи, які вносяться в зв’язку з прокладанням нових маршрутів, забезпеченням нових можливостей чи зміною кліматичних умов. Перед виїздом проводиться індивідуальна робота з кожним учасником, під час якої надаються актуальні консультації та допомога в підборі індивідуального спорядження.

Заняття проводяться під керівництвом кваліфікованих інструкторів.

Члени Страйкбольного клубу приймають участь за рахунок доброчинних пожертв.

Заказать тур
Рекомендуемые тури