Весняні канікули в Карпатах. 24 – 30.03.2024р.

Весняні канікули в Карпатах. 24 – 30.03.2024р.

Весна вже стукає у вікно, наближаючи нашу перемогу! Всі ми, а особливо діти, з нетерпінням чекаємо і Весну, і Перемогу! Тому робимо цей дитячий весняний тур радісним, насиченим цікавими гірськими мандрівками і різними пригодами.  Але, в той же час, не забуваємо про війну та ті проблеми, що нас оточують і всіляко наставляємо дітей на необхідності бути пильними, обережними, завжди готовими до будь-яких несподіванок.

Час проведення туру: ⁰ 2024 року (7 активних днів). 

Вартість туру: 5500 грн.
До вартості туру входить: проживання , 3-х разове харчування, екскурсії, страховка, послуги гідів-інструкторів, трансфер.

Знижки

“Гаряча знижка”, дійсна при оплаті 50% вартості туру до 9.03.2024 р.  –   10%(не сумується з клубною).

Вартість проїзду (додатково): 2000 грн. – поїзд + авто.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, 050 3578872.

Як зробити весняні канікули для дитини цікавими й пізнавальними? Дитячий відпочинок можна організувати різними способами: музеї, театри, кінотеатри, спортивні секції, дільфінарій, різноманітні гуртки, мовна школа, аквапарк, пікнік та інше. Але батьки не завжди мають достатньо часу для організації змістовного відпочинку дитини під час канікул. Тому більшість дітей традиційно проводять свій вільний час біля телевізора, в інтернеті чи слухаючи музику.

Ми пропонуємо для Вашої дитини відпочинок на природі, в Карпатах. Активний відпочинок на природі, в горах гарантує дитині яскраві та незабутні враження. Вона зможе завести нових друзів, побачити цікаві місця, набратися сил для того, щоб добре закінчити навчальний рік. В програмі туру: мандрівка до г.Шпиці, нічне сходження на гірський хребет, екскурсії до краєзнавчого музею та музею музичних інструментів, різноманітні конкурси та змагання, пневмотир, катання на надувних санчатах, пішоходні екскурсії в гори.

Безпеку Вашої дитини гарантуємо! Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених інструкторів та екскурсоводів.

Програма туру*:

0-й день

Зустріч з інструкторами на зал. вокзалі м. Києва, посадка на потяг до Івано-Франківська. 

1-й день

Посадка на автобус до с.Бистрець, куди приїздимо в першій половині дня. Розміщення, обід, тестовий вихід на хребет Кошарище. Вечір знайомств. 

2-й день

Пішохідна екскурсія до п. Марії у с. Дземброня, обід з гуцульськими стравами. Вечір, присвячений підготовці до подальших подорожей.

3-й 

Вихід на маршрут, що проходитиме по стежках середньої крутизни, серед віковічного карпатського лісу. Кінцева мета – урочище Гаджина, г.Шпиці, яку споглядаємо з недалекої відстані. Повернення на базу увечері. Гарячий душ, відпочинок.

4-й день

Конкурси та змагання. У другій половині дня Вечір талантів.

5-й день

Поїздка до Верховини-столиці Гуцульщини. Відвідини музеїв, місцевого базару. Повернення на базу.Вечір відпочинку.

6-й день

Подорож по струмку Руський. Обід на ватрі. Повернення ввечері, сауна, відпочинок.

7-й день

Від’їзд до м. Івано-Франківска, екскурсія по місту, відвідання місцевих кав’ярень, поїзд до Києва.

Учасники повинні мати довідки про здоров’я від терапевта, дозвіл від батьків, а також спорядження, рекомендоване нами. Залежно від складу учасників та погоди можливі внесення коректив у подану програму.

Всі електронні прилади реквізуються до закінчення туру! Зв’язок з батьками ввечері, кожен день, через базовий телефон +380962555562, чи інформацією на Телеграмканалі.

Подорожі та екскурсії проводяться під керівництвом досвідчених гідів та інструкторів.

Наші новинки: майстер-клас по приготуванню вареників і баноша.

*В залежності від погоди і підготовки учасників, заради безпеки, в програму туру можуть бути внесені зміни.

Заказать тур
Рекомендуемые тури