Дитячі табори

Перевести на: Російська, English

Дитячий туризм та активний дитячий відпочинок

Ми займемо Ваших дітей цікавою та корисною справою: навчимо любити природу та бути з нею на «ти»! Запропонуйте дитині право вибору. Дайте їй можливість відпочити від вашої надмірної опіки та навчитись самостійно приймати рішення. Вона буде пізнавати світ в товаристві наших інструкторів та своїх однолітків.

Ми навчимо вашу дитину основам виживання в умовах природного середовища. Подолання екстремальних перешкод надасть їй впевненості в своїх силах. Нові надійні друзі допоможуть іти до своєї мети правильною дорогою. У Ваших дітей з’явиться шанс стати мужніми людьми, з практичними навичками у різних сферах життя, а головне – умінням самостійно долати труднощі.

Ми пам’ятаємо, що враження дитячих років дитина обов’язково візьме з собою у справжнє доросле життя!

Зимові канікули

Докладніше

Весняні канікули

Докладніше

Літні канікули

Докладніше

Осінні канікули

Докладніше

Чорногора, Писаний камінь та багато іншого…

Тур підходить як для дорослих шукачів чогось незвичайного, так і для підлітків, що мріють про подорожі та пригоди у реальному житті. Проходить мальовничими місцями Карпат з відвіданням печер, гірських вершин та цікавих історичних місць. Час проведення туру: 03-11 травня 2018 року (9 активних днів) Вартість туру: 2100 грн. ЗНИЖКИ Всі, хто хоча-б…
Докладніше