Гірський Алтай. Активний тур.

Подорож у країну мрій

Час проведення: Цей тур перенесено на невизначений термін. Термін реєстрації –

Вартість туру: $ 700

До вартості входить: ночівля у наметах, харчування, громадське спорядження(намети та ін.), супровід та послуги гіда-інструктора на всьому маршруті, страховка.

Вартість проїзду  (додатково): $ 600 (потяг до Москви + літак до Барнаула + трансфер).

Вартість проїзду до місця проведення туру і назад може змінюватись в залежності від термінів подачі заявки і, відповідно, вартості перельоту.

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

 

Ваша мрія може стати реальністю! Ми пропонуємо справжні пригоди у Країні високих гір та чарівних озер…  Скільки б разів ми туди не подорожували, Алтай завжди залишався новим, неосяжним, недоторканим… І завжди заряджав нас, на довгі місяці та навіть роки, потужною енергетикою творчості, фізичних звершень, духовної краси…

Запрошуємо всіх!  Ви це зможете!

Алтай є західним краєм потужного гірського шлейфу Південного Сибіру, піднятого у вигляді величного склепіння на висоту більше 4000 м. Подорож охоплює один з найцікавіших районів Гірського Алтаю, а саме – Катунський хребет з найвищою горою Сибіру Білухою (4506 м.), що заворожує тисячі людей своєю неосяжною магічною красою.

Нитка маршруту

Київ-Москва (поїзд) — Барнаул (літак) — Тюнгур (авто) — р. Ак-Кем (всюдихід) — “зелена галявина” — пер. Дружба (1Б) (радіальний) — Аккемський льодовик — “Томські стоянки” (рад.)— ущелина Семи озер (рад.) — ущелина Ярлу — пер. Кара-Тюрек (1А) — пер. Сипучий (н/к) — плато Саробель — оз. Кучерлінське — р. Кучерла – Тюнгур — Барнаул (авто) — Москва (літак) — Київ (поїзд).

До подорожі допускаються учасники від 16 років (до 18 років – з письмового дозволу батьків), що мають довідку про задовільний стан здоров’я, а також готові виконувати всі вимоги керівника про спорядження та безпеку (подається окремим додатком під час укладення договору).

Якщо тур Вас зацікавив, обов’язково залиште свою контактну інформацію нижче.

Вулкани Камчатки. Активний тур.

Подорож у країну діючих вулканів

Час проведення: цей тур перенесено на невизначений термін. Реєстрація учасників закінчується: Орієнтовна вартість:

До вартості входить: переліт в обидва кінці, харчування, громадське спорядження, проживання, переїзди на «вахтовці», інструкторський супровід, страховка.

 

Записатися на тур, отримати консультацію: (067) 783-73-58, (050) 357-88-72 Анатолій

Якщо Ви бажаєте насолодитися красою дикого куточка нашої планети, а до того ще й випробувати себе та своїх друзів, – запрошуємо Вас у казкову подорож на Камчатку, країну діючих вулканів. Саме там збереглася незаймана краса природи.

Камчатка. Льодовики і вулкани, сірка і вулканічний попіл, гарячі озера і палаюча під ногами земля, фантастичні квіти, величний Тихий океан… Неймовірні враження вам гарантовані. Це – перевірка на мужність, витривалість і… дружбу. По складності маршрут відповідає спортивному походу 2 категорії складності.

Фото з минулих подорожей

Маршрут подорожі

м. Петропавлівськ-Камчатський — в-н Авачинський (сходження) — сел. Козиревськ — база вулканологів “Ленінградська” — в-н Плоский Толбачик (сходження) — “північний прорив” — пер. Толуд — пер. Безіменний — в-н Овальна Зимина (сходження) — в-н Безіменний (сходження) — оз. Безіменне — г. Копито — сел. Козиревськ — сел. Ессо — м. Петропавлівськ-Камчатський — в-н Мутновський. Заплановано відвідання музеїв краєзнавчого та вулканології, а також вихід на берег Тихого океану.

Якщо у вас є будь-які запитання щодо подорожі, зв’яжіться з нами, будь ласка.

Пам’ятка тим, хто збирається на Говерлу

Шановні друзі!

Ми вітаємо Ваше бажання здійснити сходження на найвищу вершину Українських Карпат і всієї України – гору Говерлу, висота якої складає 2061 м. над рівнем моря. Одночасно хочемо зауважити, що Говерла хоч і не є технічно складною вершиною, але її підкорення під силу далеко не кожному. Перш за все впевніться, що у Вас немає проблем з серцевими хворобами, артеріальним тиском, варикозом та іншими важкими недугами. Якщо ж ви молоді і практично здорові – основну роль відіграє ваше бажання піднятися до вершини. Туризм – груповий вид відпочинку і на маршруті ви не повинні випереджати групу та відставати від неї, а тому необхідно мати мінімальну фізичну підготовку і бути готовим витримати той темп ходьби, який задасть Вам гід. Якщо ж цей темп зашвидкий для Вас – не соромтеся попросити про його сповільнення. Не беріть в гори з собою багато непотрібних речей. Ваша форма одягу повинна бути максимально наближена до спортивної. Врахуйте, що на висоті 2000 метрів температура повітря зазвичай на 10 – 12 ° нижча ніж в долині. В більшості випадків в горах влітку йдуть дощі, тому обов’язковим елементом у Вашому спорядженні повинна бути накидка від дощу (її може замінити куртка з водонепроникної тканини). Тут переважно дують холодні вітри, тому необхідно мати з собою вітрозахисну куртку й теплий светр. Обов’язковим є також головний убір, який в прохолодну погоду зігріє вашу голову, а в спеку захистить від прямих променів сонця. До речі, радикальні зміни в погоді на Чорногірському хребті можуть відбутися протягом декількох годин. Врахуйте також, що в літні місяці з травня по вересень температура на вершині Говерли може опускатися до 0° навіть вдень, і тоді можливий дощ з мокрим снігом. Із взуття бажано мати гірські треки (черевики з протектором типу „вібрам”), або добрі кросівки, але не з гладкою підошвою. Недопустимим є похід в гори в шльопанцях, кімнатних тапочках чи босоніжках. Ще Вам знадобиться на сходженні компактний наплічник об’ємом 10-20 літрів. В нього можна покласти запасний одяг, невеличкий медпакет, фотоапарат, відеокамеру чи бінокль. Не зайвими будуть в наплічнику декілька канапок та термос з чаєм чи кавою. З поліетиленовими кульками та сумками в гори не ходять. В руках під час ходьби можуть бути тільки лижні палиці. Щоб сходження не здавалося Вам надто важким – рекомендуємо перед поїздкою зайнятися фізкультурою: побігати, походити в спортзал, щодня робити ранкову гімнастику. Підкорення Говерли – це одноденний похід розрахований на 6 – 8 годин активної ходьби. Якщо початковим пунктом сходження буде спортбаза „Заросляк” – відстань в обидві сторони складатиме 7 – 8 км. Більше тридцяти разів на вершині Говерли побував наш Президент – Віктор Ющенко. То чому б не спробувати і Вам. Більш детальну консультацію ви можете отримати по тел. (03432) 21941 та 21971 або (+38096) 3724400. З радістю відповім на Ваші запитання через Інтернет. E-mail: skala2002@ukr.net

З повагою до Вас, Василь Олексійович Кобилюк – командир гірського пошуково-рятувального підрозділу

Контакти

ТОВ «РОСТРА», туроператор

Наша адреса: Україна, м. Київ, вул. Дмитрівська, 71 Телефони: +38 067 783-73-58 +38 050 357-88-72 E-mail: shel@rostra.com.ua www: https://rostra.com.ua Ліцензія: серія АВ № 566729, від 25.05.11 р.

Ціни та Знижки

Всі, хто хоча-б раз був у наших таборах, отримують знижку на наступний тур в р-рі 5%. Якщо діти були в РОСТРІ вже два рази -7%. В разі, коли кількість перебування досягає 10 разів і більше, знижка становить 10%. В разі бронювання туру індивідуальним клієнтом більш-ніж за 60 діб до початку туру, знижка становить 15%, не враховуючи попередніх бонусів. (more…)

Правила катання на гірських лижах і сноубордах

  1. Перш ніж почати катання на гірських лижах навчіться правильно падати і вставати.
  2. Пам’ятайте, що швидкість спуску і маневри на трасі повинні відповідати Вашій фізичній і технічній підготовці.
  3. Лижник повинен контролювати себе і засіб свого пересування (лижі чи сноуборд) відповідно до крутизни схилу, погодних умов і наявності перешкод, щоб не створювати небезпеку для інших.
  4. Лижник, який рухається вниз по схилу, повинен вибирати напрям руху так, щоб лижники, які знаходяться перед ним, були впевнені в своїй безпеці.
  5. Пам’ятайте, що під час зіткнення завжди винний той, хто знаходиться вище по схилу і контролює ситуацію.
  6. Об’їжджати стоячого нижче лижника або того, який повільно рухається, слід на відстані не меншій ніж 5 метрів, попереджуючи голосом про себе. Лижника, який рухається праворуч, слід об’їжджати з лівого боку і навпаки.
  7. Забороняється підрізати лижників і сноубордистів, бо це може призвести до їхнього травмування.
  8. Якщо Вас об’їжджають коли ви не рухаєтесь – залишайтесь на місці, якщо ж ви рухаєтесь – не міняйте напряму руху.
  9. Перш ніж перетинати схил – впевніться, що зверху ніхто не спускається. При перетині схилу контролюйте верхню від себе його частину. Спортивні траси під час змагань перетинати забороняється.
  10. Не зупиняйтесь на вузьких ділянках трас, тих відрізках, які погано проглядаються, на віражах і за пагорбами, бо лижник, який спускається, Вас не бачить.
  11. Після падіння слід швидко встати і звільнити трасу, перебравшись на край схилу. Не забудьте зарівняти ями, якщо вони утворились після вашого падіння.
  12. Підніматись по трасі без використання гірськолижного витягу необхідно праворуч по краю схилу, не заважаючи лижникам, які спускаються.
  13. Не допускається на гірськолижних схилах катання на санчатах та підручних засобах. Це може бути дозволено тільки в спеціально призначених для цього місцях.
  14. В місцях масового катання необхідно чітко виконувати вимоги знаків обмежень, вказівки працівників рятувальних служб та канатних доріг.
  15. Батьки несуть повну відповідальність за безпеку катання своїх дітей.
  16. Під час спуску не можна перетинати траси буксировочних витягів.
  17. Категорично забороняється перебування на гірськолижній трасі в стані алкогольного, наркотичного чи токсичного сп’яніння.
  18. При нещасному випадку потрібно швидко надати допомогу потерпілому. Якщо Ваших сил і знань недостатньо – зверніться за допомогою до працівників рятувальної служби, канатної дороги чи досвідчених гірськолижників.
  19. Кожний лижник, що став свідком або учасником пригоди на схилі, повинен при першій вимозі засвідчити свою особу.
  20. До осіб, які порушили дані правила, створивши таким чином незручності, небезпеку для катання або травмування інших осіб,  буде застосовано такі види впливу як попередження, позбавлення права перебування на схилі чи конфіскація гірських лиж.
Розробив Василь Кобилюк командир гірського пошуково-рятувального підрозділу смт. Верховина
Замов тур прямо зараз!

Кількість осіб

Гарячі тури

Різдво в Карпатах. 2024-2025 рік

  1. В цьому турі у вас з’явиться можливість розвинути будь-які свої навички і таланти під наглядом досвідчених інструкторів та вихователів. Смак зими — це смак Різдва: смак власноруч приготованих святкових страв, смак узвару і куті, і карпатського чебрецевого чаю. Зима зблизька не схожа на зиму з рекламних листівок. Тільки віч-на-віч із засніженими горами людина може усвідомити усю її красу — і усю для себе небезпеку.  (more…)